"M jak miłość". Fani załamani zdjęciem Mikołaja Roznerskiego. To oznacza tylko jedno

Wygląda na to, że nowy sezon "M jak miłość" dostarczy widzom mnóstwo emocji. Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie, które już teraz wywołało burzę.

Mikołaj Roznerski od lat związany jest z "M jak miłość". Aktor nieprzerwanie wciela się w postać Marcina. We wrześniu serial wraca na ekrany z nowym sezonem. W życiu Chodakowskiego będzie działo się naprawdę dużo. Najpierw, brutalnie pobity Marcin, ucieknie przed gniewem Roberta {Kamil Drężek). Później postać grana przez Roznerskiego będzie musiała zmierzyć się z amnezją. Mężczyzna zapomni, kim jest, gdzie się znajduje i jak wyglądało jego wcześniejsze życie. To jednak nie koniec. Zdjęcia z mocnego finału sezonu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Sokołowska mówiła o niskich zarobkach aktorów. Sienkiewicz: Jest dużo więcej zawodów w Polsce, które powinny być dużo lepiej opłacane

"M jak miłość". Zrozpaczona Kama będzie szukać Marcina 

W nowych odcinkach partnerka Chodakowskiego nie odpuści i wciąż będzie go szukać. Nie pomoże jej w tym policja. Służby nie będą w stanie trafić na żadne poszlaki dotyczące zaginięcia Marcina. Ten z kolei po brutalnym pobiciu znajdzie się w ramionach tajemniczej kobiety, która nie tylko zadba o jego bezpieczeństwo, ale zapewni mu także dach nad głową. Nowe odcinki pokażą, jak w tej nietypowej sytuacji zachowa się Marcin. Roznerski niedawno wrzucił na swój profil zdjęcie z planu, które wywołało niemałe poruszenie. 

Marcin i KamaMarcin i Kama Fot. @mjakmilosc.official/ Instagram

"M jak miłość". Co dalej z Marcinem? Fani mają swoją teorię. Nie jest to szczęśliwe zakończenie

"Ogrody robię… Niedrogo... ale srogo... Pokazy z siekierą gratis dla wybranych. Pięknego dnia" - pisał Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Facebooku. Do wpisu dołączył zdjęcie z siekierką. Fani od razu doszukali się nawiązania do nowego sezonu "M jak miłość". W komentarzach zaroiło się od różnych teorii. "Niestety, to znaczy, że nie wrócił do domu. On musi wrócić do Kamy i dzieciaków, błagam" - tłumaczyła zrozpaczona fanka. "Ważne, że Marcin przeżyje, cóż to za serial bez tak zacnej postaci" - pisała inna, doszukując się pozytywów w całej sytuacji. Nowe odcinki "M jak miłość" pojawią się już we wrześniu. Ostatni "przedwakacyjny" epizod został wyemitowany 21 maja. Czekacie na kolejny sezon? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu! ZOBACZ TEŻ: Robert Moskwa jest po dwóch rozwodach. Jedna z jego żon była w wieku jego córki

Czekacie na kolejny sezon M jak miłość?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.