Robert Moskwa jest po dwóch rozwodach. Jedna z jego żon była w wieku jego córki

Robert Moskwa ma za sobą dwa śluby i dwa bolesne rozstania. Pierwsze małżeństwo stracił przez swoją pracę. Druga żona miała mieć żal, że aktor nie pomaga jej przy dziecku.

Robert Moskwa największą popularność zyskał dzięki serialowi "M jak miłość". W produkcji TVP2 od 2005 roku wciela się w rolę Artura Rogowskiego, ukochanego Marysi. Na swoim koncie ma także rolę w formatach takich jak m.in. "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają?". Robert Moskwa wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że aktorstwo nie jest jego jedynym źródłem utrzymania. "Jak sięgnąć pamięcią, to zawsze mam jakieś dodatkowe odnogi zarobku (...) I dobrze, bo dzięki temu niczego nie muszę. Jak mi się coś spodoba i chcę, to sobie zagram, a jak nie, to nie" - mówił w rozmowie z Plejadą. O ile wiedzie mu się w życiu zawodowym, to w miłości nie ma za wiele szczęścia. Jego oba małżeństwa się rozpadły.

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Robert Moskwa dwa razy się rozwodził. Aktor związał się z kobietą w wieku jego córki

O związku Roberta Moskwy z dużo młodszą od niego Patrycją Cieślak pisały swego czasu wszystkie media. Parę dzieliło aż 28 lat różnicy. Patrycja była właścicielką studia tanecznego i jedną z najlepszych instruktorek pole dance w Polsce. Para poznała się w szkole karate, gdzie była żona Roberta Moskwy prowadziła zajęcia z samoobrony dla kobiet. - Poznaliśmy się 8 lat temu. Pati miała wtedy 19 lat, więc media najchętniej zatrzymałyby jej wiek. A mi, nie dość, że idą zgodnie, to jeszcze dodają, żeby ta różnica się powiększała. Jak wiadomo wtedy jest bardziej smakowicie, bardziej pikantnie. Jest różnica, ale nam to nie przeszkadza - wspominał swego czasu aktor w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie".

Robert Moskwa i Patrycja MoskwaRobert Moskwa i Patrycja Moskwa Kapif

W 2015 roku Patrycja i Robert wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w tajemnicy. Na uroczystość nie zaproszono żadnego z członków obsady "M jak miłość". W 2016 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, aktor dumnie pochwalił się w sieci. "Chcę się z wami podzielić radosną dla mnie nowiną: 30.01.2017 przyszła na świat moja ukochana córka Nadusia" - napisał na Facebooku. Niedługo potem tabloidy donosiły, że relacja aktora przechodzi poważny kryzys. Żona aktora miała kazać mu się wyprowadzić, bo rzekomo miała do niego żal, że nie pomaga jej w opiece nad dzieckiem. "Tak, zdecydowaliśmy się na rozwód" - informowała Patrycja w rozmowie z "Faktem". Jeszcze przed związkiem z Patrycją, Robert Moskwa był już żonaty. Co ciekawe, jego córka z pierwszego małżeństwa jest w podobnym wieku, co druga żona aktora. W 2023 roku Robert Moskwa wydał swoją dorosłą córkę za mąż. "No, to się pochwalę szczęściem do tej pory skrywanym: 03.08.2023 moja kochana córeczka eeech…" - napisał aktor na Instagramie. Zdjęcie aktora z dorosłą córką możecie znaleźć w naszej galerii na górze strony.

Robert Moskwa stracił teatr i rodzinę. "Zostałem bez środków do życia"

Robert Moskwa poza rozwodami miał też problemy zawodowe. Jeszcze będąc studentem wrocławskiej szkoły teatralnej, aktor założył Teatr K2, który był niezależną placówką. Utrzymywał się głównie z biletów i reklamy. Teatr zbankrutował, a Moskwa miał poważne problemy finansowe. "Byliśmy na absolutnym topie, a potem zamknięto nam teatr. Zostałem pozbawiony środków do życia" - mówił w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Aktor przyznał, że jego pierwsze małżeństwo zakończyło się porażką, bo cały swój czas poświęcał pracy.

 
Którą z wymienionych postaci najbardziej lubisz z serialu M jak milość?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.