Gwiazda "M jak miłość" ma ogródek leśny. "Podoba się nie tylko mi, ale i sarnom, zającom"

Małgorzata Pieczyńska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała swój leśny ogródek. Zobaczcie, jak go urządziła i na jaki sposób wpadła, by uniknąć w nim zniszczenia przez dzikie zwierzęta.

Małgorzata Pieczyńska jest gwiazdą "M jak miłość", gdzie od 2013 roku wciela się w rolę Aleksandry. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje domowe i codzienne życie. Dzieli się przepisami, a także zaraża pozytywną energią. Od lat jest w świetnej formie, którą utrzymuje dzięki aktywności fizycznej i odpowiedniemu sposobowi żywienia. Chętnie pokazuje też swój ukochany dom w Polsce. Tym razem udostępniła nagranie z ogródka. 

Zobacz wideo W takich okolicznościach wypoczywa Rozenek

Pieczyńska ma leśny ogródek. "Zasadziłam setki kwiatów, sałat i 12 krzaków pomidorów"

Aktorka dzieli swoje życie między dwa kraje - Polskę i Szwecję. Jej mąż na co dzień mieszka w Sztokholmie, ale ona nie zdecydowała się na całkowitą przeprowadzkę. W Warszawie ma swój ukochany dom, a także to tu jest związana zawodowo z branżą filmową. Pieczyńska jest bardzo dumna z miejsca, które udało jej się stworzyć. Na Instagramie widzimy, że jej nieruchomość w Polsce jest położona obok lasu, a jej właścicielka uwielbia spędzać czas w takich okolicznościach przyrody. 64-latka uprawia także leśny ogródek, o który właśnie zadbała, a efektami pochwaliła się obserwatorom na Instagramie. Okazuje się, że zastosowała kilka świetnych rozwiązań, które nie tylko ułatwią jej pracę, ale przede wszystkim uchronią rośliny przed zniszczeniem ze strony zwierzyny. 

Ogródek leśny podoba się nie tylko mi, ale i sarnom, zającom i dzikom. W tym roku utrudniłam im degustację sałaty i kwiatów dalii, które sobie szczególnie upodobały. Ścieżkę wysypałam wiórami dębowo- bukowymi. Będzie przyjemniej pielić, nie błocąc butów. Na zewnątrz wysypuję trociny bukowe, po których ślimaki wybitnie nie lubią pełzać. Zasadziłam setki kwiatów, sałat i 12 krzaków pomidorów. Dobrze, że popadało w nocy, ale czekam na więcej

- opisała Małgorzata Pieczyńska. Internauci są pod wrażeniem tego, jak świetnie organizuje czas i zachwycają się, że pomimo takiej sławy zachowała naturalność. "Pani jest niesamowita! Praca aktorki, życie na dwa kraje, dbanie o rodzinę i jeszcze jest w tym wszystkim czas na ogródek i przetwory! Bardzo inspirujące i motywujące", "Elegancka, światowa i taka normalna", "Pani energia wymiata" - zachwycają się internauci. Zdjęcia ogrodu leśnego Małgorzaty Pieczyńskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Ogrody gwiazd

Gwiazdy chętnie pokazują internautom swoje ogrody. Jeden z największych powierzchniowo należy do Klaudii Halejcio, u której znalazł się nawet staw.Zofia Zborowska wybudowała u siebie szklarnię, a także urządziła plac zabaw dla dzieci. W swoim zielonym miejscu uwielbia wypoczywać Małgorzata Socha.

 
Lubisz uprawiać ogród?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.