Małgorzata Pieczyńska od lat jest w świetnej formie. Znalazła ćwiczenia, które są także dobre dla jej zdrowia

Małgorzata Pieczyńska jest w świetnej formie i emanuje radością życia. Jak ona to robi? Poznaliśmy kilka sposób aktorki na to, by w każdym wieku tryskać energią.

Małgorzata Pieczyńska jest jedną z gwiazd "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Aleksandry. Aktorka jest piękną kobietą, od której bije klasa. W tym roku skończy 64 lata i nadal zachwyca świetną formą. Czemu to zawdzięcza? Przede wszystkim prowadzi zdrowy tryb życia i stawia na różne aktywności. "Zawsze byłam aktywna fizycznie, trenowałam akrobatykę sportową, jazdę konną, skoki do wody. Całe życie roznosiła mnie energia i intuicyjnie czułam, że potrzebuję sportu. Takie perpetuum mobile – im więcej wysiłku, tym więcej energii miałam" - powiedziała gwiazda serialu w rozmowie z portalem Ohme. Co jeszcze wiemy o jej stylu życia?

Zobacz wideo Gwiazda Polsatu też ma swoje sposoby na dobrą formę

Małgorzata Pieczyńska zdradziła, jak dba o siebie

Od jakiegoś czasu zwłaszcza jedna forma ćwiczeń sprawia jej ogromną przyjemność. Mianowicie chodzi o jogę! Ta początkowo kojarzyła się Pieczyńskiej z kadzidełkami i siedzeniem na podłodze, ale po tym, jak poszła na zajęcia za namową koleżanki, zakochała się. Na Instagramie aktorki możemy zobaczyć wiele zdjęć, wykonanych podczas jogi. Aktorka praktykuje pozycje m.in. na plaży, widzimy na przykład, jak stoi na głowie. "Takiego odpływu jeszcze tu nie widziałam. Piasek twardy. Tym razem to naprawdę da się zrobić całą praktykę na brzegu oceanu" - czytamy pod postem. Kadry znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Aktorka oprócz tego zdrowo się odżywia. Stara się trzymać dietę, ale nie lubi spędzać dużo czasu w kuchni. Małgorzata Pieczyńska na Instagramie zachwala zdrowe jedzenie. Jej piwnica pełna jest domowych przetworów, które sama przygotowuje. Na półkach znalazły się słoiki pełne zup gotowanych z sierpniowych pomidorów i z dyni czy kiszonych ogórków. W jednym z postów opisała zalety soków z pomarańczy. "Jest pyszny i zdrowy. Przeciwdziała miażdżycy i cukrzycy typu 2, nadciśnieniu tętniczemu, podwyższonemu stężeniu trójglicerydów we krwi. Po prostu super" - napisała. Pieczyńska chętnie sięga też po granole czy kiszone pomidory.

Tak gwiazdy "M jak miłość" dbają o formę

Także inne dojrzałe gwiazdy z serialu "M jak miłość" chętnie dzielą się swoimi sposobami na świetną formę. Teresa Lipowska nie przestrzega diety, ale stara się trzymać kilku prostych zasad. Do zdrowego stylu życia zachęca też innych seniorów. Małgorzata Rożniatowska za to znalazła sposób, jak "przechytrzyć tendencję do tycia". Od 15 lat unika kilku produktów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.