Anna Dereszowska nie oszczędzała, urządzając dom na Mazurach. "Jak we Włoszech i Grecji". Spójrzcie na wannę

Anna Dereszowska jest szczęśliwą posiadaczką domu ma Mazurach, gdzie może odpoczywać od uciążliwego zgiełku miasta. Zobaczcie, jak aktorka się urządziła. Wybrała naturalne materiały i nawiązała do dobrze sprawdzonej klasyki.

Anna Dereszowska niedawno zachwyciła na premierze drugiego sezonu serialu "Rojst". Aktorka pojawiła się na wydarzeniu w krwistoczerwonym komplecie składającym się z długich opadających na buty spodni i marynarki z wielkim, ozdobnym kwiatem. Całość dopełniła czerwoną pomadką i gładko zaczesanymi do tyłu włosami. Wyszło prosto i spektakularnie. W takim wydaniu skradła całe show. Zdjęcie Dereszowskiej w czerwonym komplecie możecie podejrzeć tutaj. Ostatnio aktorka dużo więcej czasu niż na czerwonym dywanie spędza w swojej posiadłości poza Warszawą. Wraz z partnerem kupiła dom na Mazurach. Aktorka relacjonowała na Instagramie przebieg budowy i pokazała, jak się urządziła. W łazience uwagę zwraca wyjątkowa wanna. Jak się okazuje, była specjalnie sprowadzana z Włoch.

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie

Anna Dereszowska w mazurskiej posiadłości zdecydowała się na użycie trawertynu. "Jak w Grecji"

Anna Dereszowska proces budowy mazurskiego domu relacjonowała za pośrednictwem Instagrama. Jak to bywa przy tak dużych przedsięwzięciach, nie obyło się bez wpadek i niespodziewanych sytuacji, które wymagały naprawy i pochłaniały kolejne środki finansowe. Aktorka wspomniała m.in. o awarii pieca podczas pierwszych jesiennych przymrozków, zaciekach na ścianach w łazience w związku z niezafugowanymi kafelkami pod prysznicem, oraz awarii ogrzewania podłogowego. Dereszowska pokazała na Instagramie m.in., jak urządziła łazienkę. Zależało jej, aby zarówno w pomieszczeniu, a także przy wykończeniu ścian użyć naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień. "Nie chcieliśmy materiału "idealnego", gładkiego, bez skaz, bez duszy. Trawertyn jest materiałem od setek lat stosowanym we Włoszech i Grecji. I ten nasz też przywodzi na myśl piękne stare świątynie. Idealnie łączy się z kilkudziesięcioletnimi deskami z polskich stodół" - napisała na Instagramie. Aktorka wybrała także nietuzinkową kamienną wannę sprowadzaną z Włoch. Koszt podobnych modeli waha się w granicach 12 tysięcy złotych. Celebrytka w łazience zdecydowała się na ścianę z szaro-rudego łupka. Jak sama podkreśliła, jest zachwycona efektem. Zdjęcia łazienki w mazurskiej posiadłości Anny Dereszowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Wygląda jak piękny obraz i wciąż uwielbiam na nią patrzeć - napisała na Instagramie.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Anna Dereszowska zaskoczona inicjatywą dzieci. "Mają urocze pomysły"

Anna Dereszowska podzieliła się jakiś czas temu osobistym wyznaniem. Aktorka opowiedziała o sytuacji, która miała miejsce w jej mazurskiej posiadłości. Za namową dzieci wybrała się z partnerem do domku przeznaczonego dla gości na randkę. "Podejrzane, prawda? Bardzo byliśmy zdziwieni tym komunikatem, ale skorzystaliśmy (jednak rzucając kontrolnie okiem zza firanki)" - napisała Dereszowska na Instagramie. Jak się okazało, pomysł był genialny w swojej prostocie. Aktorka miała okazję nie tylko zagłębić się w lekturze, ale znalazła także chwilę na docenienie detali wnętrza gościnnego domku, których wcześniej w biegu nie miała czasu docenić. "Randkowaliśmy w domu gościnnym, w którym zawsze bywam przelotem, a tym razem mogłam porozkoszować się tym czystym, dopieszczonym wnętrzem, które cieszy oko też naszych mazurskich gości. I po raz kolejny mogłam poprzyglądać się detalom, które dodają wnętrzu charakteru" - dodała. Aktorka była także pod wrażeniem inicjatywy dzieci. "Taki to mały moment wzruszenia, że dzieci rosną, mają urocze pomysły i same dają starym przyzwolenie na pobycie gośćmi we własnym domu" - podsumowała. Jak podoba ci się mazurska posiadłość Anny Dereszowskiej? Podziel się z nami swoją opinią w sondażu, który znajdziesz na dole strony.

 
 
Jak podoba ci się styl, w jakim Anna Dereszowska urządziła łazienkę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.