Co za wieści! Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka. Ujawnili płeć

"Rolnik szuka żony" to program, który wylansował wielu uczestników. Niemałym wciąż zainteresowaniem w mediach cieszą się uczestnicy dziesiątej odsłony show. U Waldemara i Doroty jest obecnie bardzo radośnie, a to wszystko z powodu ciąży.

Widzowie TVP interesują się życiem prywatnym Waldemara i wciąż wypytują go o to, jak wygląda jego związek z Dorotą. Najnowszymi informacjami uczestnicy rozwiali wszelkie wątpliwości na ten temat. Para wyczekuje potomka, co radośnie zakomunikował rolnik. Czego więcej dowiadujemy się z Instagrama?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania otrzymała niespodziankę

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota będą mieli dziecko

"Bardzo chce być jeszcze ojcem. Marzę o córeczce, ale czy to chłopczyk, czy dziewczynka, to najważniejsze by było zdrowe" - tak niedawno o tacierzyństwie pisał uczestnik formatu na InstaStories. Dziś to pewne, że poza ojcem Darka z poprzedniej relacji, Waldemar będzie jeszcze ojcem dziecka Doroty. "Na taką chwilę czekałem bardzo długo" - napisał Waldemar, oznajmiając światu, że wraz z ukochaną spodziewają się potomka. Zakochani wspomnieli także o płci dziecka. Będą mieli wymarzoną córkę. Fani znanej pary nie kryją radości z powodu tej nowiny. "A to niespodzianka! Gratuluję", "Gratulacje! Bądźcie szczęśliwi", "Gratulacje, wspaniała wiadomość, widać w was miłość ponad wszystko" - czytamy w komentarzach pod postem. Wspólne zdjęcia pary z ostatnich dni znajdziecie w galerii.

Waldemar dostał niedawno wyjątkowy prezent od Doroty. Musiał się pochwalić

Dla tych, którzy myśleli, że w tym związku nie układa się najlepiej, przypominamy historię z upominkiem dla Waldemara. Znany rolnik niedawno pochwalił się podarunkiem od ukochanej. Z okazji imienin otrzymał fotoksiążkę ze wspólnymi kadrami z partnerką. W niej nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowych zdjęć z programu TVP. " Dorotka i Waldemar. Nasze pierwsze sześć miesięcy" - tak wyglądał napis na okładce albumu. - Takiego prezentu to się nie spodziewałem. Bardzo pięknie wykonana fotoksiążka. Starannie dobrane zdjęcia. Te, które powinny być. Pięknie to, Dorotka, wymyśliłaś, pięknie to złożyłaś, włożyłaś w to dużo serca. Wspaniała pamiątka. Serdecznie za ten piękny prezent w postaci fotoksiążki dziękuję. Mam nadzieję, że takich rozdziałów będziemy mieli więcej. Serdecznie ci, skarbie, dziękuję - oznajmił czule przed widzami. 

Waldemar w TVPWaldemar w TVP https://www.youtube.com/watch?v=kyczDhhOkmA

Spodziewaliście się, że związek Waldemara i Doroty przetrwa?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.