"Gogglebox". Ewa Mrozowska bez makijażu. Pokazała, jak zmienia się w pół godziny. "Rano straszy"

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" na co dzień zajmuje się makijażem. Bohaterka show stacji TTV pokazała swoją szybką metamorfozę. Jedna z internautek gorzko podsumowała opublikowane przez nią nagranie. Mrozowska nie pozostał jej dłużna.

Ewa Mrozowska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" stacji TTV, gdzie występowała od pierwszego odcinka. W programie tworzyła zgrany duet z Sylwią Bombą. W 2022 roku podjęła decyzję o odejściu z show. W krótkim oświadczeniu, które opublikowała w sieci, wyjaśniła powody swojej decyzji. "To już koniec mojej przygody w "Gogglebox"! Po ośmiu latach komentowania dla was muszę się pożegnać. Zasady, którymi kieruję się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udziału w programie! Może to dobrze, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w "Gogglebox" od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku" - napisała. Mrozowska zajmuje się na co dzień makijażem. Na jednym z nagrań, które opublikowała w mediach społecznościowych, pokazała się bez make-upu i zachwyciła swoich fanów.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska bez makijażu. "Inna osoba w 30 min"

Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jest makijażystką. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 560 tysięcy ludzi. Celebrytka chętnie dzieli się tajnikami swojej pracy na Instagramie i pokazuje, jak za pomocą makijażu można szybko zmienić wygląd. Na jednym z nagrań, które opublikowała w sieci, pokazała, jak w zaledwie 30 minut robi się na bóstwo. W wersji bez makijażu zachwyciła swoich fanów, którzy stwierdzili, że jest naturalnie piękna i wcale nie musi się malować. "Już nie raz to mówiłam. Jak dla mnie to pani w ogóle nie musi się malować. Jest w pani takie naturalne piękno, że nic tylko je eksponować, a nie zasłaniać", "Przebojowa Ewa! W makijażu czy bez i tak piękna" "Cudna w każdym wydaniu" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie Ewy Mrozowskiej bez makijażu znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Totalnie inna osoba w 30 minut. To możliwe. Wystarczy mieć kilka gadżetów - napisała na Instagramie Ewa Mrozowska.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska zareagowała na przykry komentarz. "Ma pani problem"

Jak to w sieci bywa, pod nagraniem opublikowanym przez Ewę Mrozowską nie obyło się bez nieprzychylnych komentarzy. Jedna z internautek zarzuciła jej, że gdyby nie gruba warstwa makijażu, to nie wyglądałaby aż tak atrakcyjnie. "Kilo tapety i udaje piękność, do tego doczepiane włosy, a rano straszy. Każda kobieta po makijażu wygląda fajnie" - stwierdziła kąśliwie. Ewa Mrozowska nie pozostawiła tych wywodów bez reakcji. Podkreśliła, że woli siebie w wersji sauté, a makijaż jest dla niej zabawą i formą ekspresji. "Ewidentnie ma pani jakiś problem, bo ja się nie maluję na co dzień i mam swoje piękne włosy! To jest forma zabawy, kreacji, ale to tylko zrozumieją osoby na pewnym poziomie. Pozdrawiam" - skwitowała makijażystka.

 
Jak twoim zdaniem najlepiej reagować na negatywne komentarze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.