Producenci z TVN-u szybko podchwycili, że brytyjski format "Got talent!" świetnie się sprawdza i w 2008 roku postanowili wprowadzić oparty na nim "Mam talent!" na polski rynek. Widzowie byli zachwyceni. Przez lata powstało 14 edycji, a 15. właśnie się kończy. Trwająca obecnie edycja budziła ogromne kontrowersje jeszcze zanim wystartowała ze względu na zmiany, które nastąpiły. Marcin Prokop, który do tej pory był prowadzącym show, zasiadł w jury. Dużym zaskoczeniem było również dołączenie Julii Wieniawy, która również wcieliła się w rolę jurorki i z której producenci również mają być bardzo zadowoleni. Prowadzącymi zaś zostali Jan Piwowarski i Agnieszka Woźniak-Starak.
Niedawno Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes w długiej, zielonej sukni z rozcięciem na nogę z kolekcji jednego z polskich projektantów. Tam olśniła wszystkich, a o jej kreacji rozpisały się wszystkie polskie media. Pobyt we Francji jednak nie trwał długo, ponieważ jurorka "Mam talent!" musiała pakować walizkę i wracać na finał programu, który odbył się na żywo. I choć Wieniawa uwielbia zaskakiwać stylizacjami (zarówno na ściankach, jak i podczas koncertów oraz w samym "Mam talent!"), tym razem ewidentnie chciała przebić swoją kreację z Cannes. I to się faktycznie udało. Gwiazdka ponownie postawiła na zieleń, z tym, że tym razem neonową. I ponownie postawiła na długą suknię. Ale tym razem, tylko z tyłu. Z przodu była klasyczną "miniówką". Oczy przyciągał świecący element przy dekolcie oraz błyszczące sandałki pod kolor sukienki. Julia całość uzupełniła jak zwykle oryginalnym makijażem i fryzurą.
O uwagę wszystkich walczyła również Agnieszka Woźniak-Starak, która jest bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. I tutaj również pojawił się neon, tylko w mandarynkowym odcieniu. Błyszczący neonowy top z falbankami Woźniak-Starak przełamała czarną spódnicą do ziemi. Całość, podobnie jak w przypadku Wieniawy prezentowała się oryginalnie i niebanalnie. Dziennikarka postawiła jednak na klasyczną fryzurę i delikatny makijaż. Która ze stylizacji bardziej przypadła wam do gustu? Więcej zdjęć Julii Wieniawy i Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Poruszające słowa Łatwoganga. Musiał zmienić plan swojej podróży. "Niemożliwe dla mnie fizycznie"
Edyta Górniak wystąpiła na Polsat Hit Festiwal. Internauci byli w szoku. "Coś ty zrobiła!"
Spotkała Łatwoganga podczas trasy. Tylko nam mówi, jak się zachowywał poza kamerami. "Zaskoczyło mnie to"
Zamieszanie wokół reunion "Love is Blind: Polska". Widzowie natychmiast to wychwycili
Gorąco wokół Steczkowskiej i Kayah w Sopocie. "Jestem omijana szerokim łukiem"
Wpadka podczas Polsat Hit Festiwalu? Widzowie szybko zauważyli problem z transmisją
Zaskakujące sceny podczas urodzinowego koncertu Chylińskiej. Niebywałe, czyj głos usłyszeli nagle widzowie
Na trasie Łatwoganga stanęła karetka. Ratownicy medyczni zbadali influencera
Ogromna metamorfoza Darii z "Love is Blind" robi furorę. W sieci zawrzało po zwiastunie reunion