"Taniec z gwiazdami". Widzowie rozczarowani występem Roksany Węgiel w finale. "Coś nie wyszło"

Roksana Węgiel typowana była na faworytkę "Tańca z gwiazdami". Okazało się jednak, że w finale nie dała z siebie wszystkiego. Widzowie stwierdzili, że celebrytkę "zjadł stres" i było "średnio".

Roksana Węgiel to nieomalże złote dziecko, tylko że nie Hollywood, a Polski. Wygrana w "The Voice Kids", wygrana "Eurowizji Junior", wygrana "Dance dance dance". W końcu przyszedł czas na "Taniec z gwiazdami", gdzie od początku typowana była na faworytkę. I faktycznie, 19-latka doszła w parze z Michałem Kassinem aż do finału, gdzie musiała zmierzyć się z Maffashion i Michaelem Danilczukiem oraz Anitą Sokołowską i Jackiem Jeschke.

Zobacz wideo Roxie Węgiel o karierze Wersow. "Jako jedna z nielicznych się wybiła"

Widzowie gorzko o Roksanie Węgiel w finale "TzG": "Średnio, stres ją zjadł"

Roksana Węgiel i Michał Kassin w finale zaczęli od paso doble. Od jurorów dostali same "ochy i achy" i jak zwykle 40 punktów, jednak widzowie nie byli aż tak zachwyceni. Pojawiło się mnóstwo komentarzy rozczarowanych fanów.

Dlaczego nikt nie wspomniał o tym, że początek im nie wyszedł? Same dziesiątki dostali, a nie zasłużyli tym razem. Stres zjadł 

- pisali w mediach społecznościowych.

 

Roksana Węgiel nauczyła się uwalniać emocje. Jurorzy piali z zachwytu

Roksana miała wybrać na pierwszy taniec w finale właśnie paso doble, ponieważ jak tłumaczyła w wywiadach, to był przełomowy moment w jej tanecznej przygodzie. Jak przyznała, to właśnie po tym występie otworzyła się na okazywanie emocji. Jurorzy ponownie byli zachwyceni jej wykonaniem tego tańca.

Jestem zniewolona, kiedy tak cudownie tańczysz, a tak się dzieje co chwilę. (...) Jesteś dla mnie tym razem jak woda, plastyczna, wykwintna, widowiskowa, subtelna. Twój taniec powoduje, że drążyć powoli ścieżkę w naszych sercach, w moim jest Rów Mariański

- prawiła wyraźnie rozanielona Iwona Pavlović.

Internauci szybko zauważyli, że mimo błędów, jurorzy nieobiektywnie podeszli do oceny wokalistki. "Występ gorszy niż kiedy go tańczyli pierwszym razem. Były błędy i duży stres. Jak na razie najsłabiej ze wszystkich", "Na początku coś nie wyszło, chyba stres zjadł... U innych od razu by zauważyli, a tutaj cisza" - pisali oburzeni. Na szczęście Roksana może liczyć również na wsparcie najbardziej oddanych fanów, którzy zawsze będą stali po jej stronie - nawet kiedy nie wszystko wyjdzie. "Co by nie mówić, ale ta dziewczyna jest mega utalentowana"; "Mówcie, co chcecie, niesamowita jest ta dziewczyna" - pisali. Więcej zdjęć Roksany Węgiel z występu w finale znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Jak oceniacie paso doble w wykonaniu Węgiel?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.