"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda dom Henia po remoncie. Efekt końcowy zachwyca

Henio to jeden z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik jest ukochanym Marysi. Dom rolnika niedawno został wyremontowany. W randkowym show pokazano, jak wygląda po metamorfozie. Cóż za zmiana!

"Chłopaki do wzięcia" to program, który pokochali widzowie. Randkowy show nieustannie cieszy się popularnością i przyciąga coraz to nowszych fanów. Wśród uczestników znajdują się osoby, najczęściej pochodzące ze wsi bądź małych miejscowości, które są gotowe dać prawdziwej miłości drugą szansę. W programie szukają idealnej drugiej połówki. Jednym z bohaterów jest Henio. Mężczyzna oddał już swoje serce Marysi. Niedawno postanowił przeprowadzić remont swojego domu. Fani mogli już zobaczyć efekt końcowy. Nie da się ukryć, że jest powalający. 

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz ma patent na tani remont? Zdradziła swój sekret

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda dom Henia po remoncie. Ogromna zmiana

Dom Henia z programu "Chłopaki do wzięcia" znajduje się na gospodarstwie. Główne pomieszczenie, w którym nierzadko toczyła się akcja programu, było wykonane w tradycyjny sposób. Na ścianach widzowie mogli zauważyć zieloną tapetę. Nie brakowało również licznych obrazów religijnych. Choć niewątpliwie dom Henia miał swój urok, w końcu przyszedł czas na remont. Fani programu mogli zobaczyć, póki co,  skrawek posiadłości. Widać jednak, że dom Henia zmienił się nie do poznania. Przede wszystkim mężczyzna wymienił podłogę i przemalował ściany. Można stwierdzić, że posiadłość dostała drugie życie. Zupełnie nie przypomina dawnych czterech ścian. Teraz dominuje kolor biały. Wygląda na to, że remont jeszcze się nie zakończył. Pierwszy etap został już jednak zakończony. Jak wam się podoba? Zdjęcie domu Henia z "Chłopaków do wzięcia" po remoncie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Dom Henia przed metamorfozą, 'Chłopaki do wzięcia'Dom Henia przed metamorfozą, 'Chłopaki do wzięcia' fot. Polsat Play/screenshot

"Chłopaki do wzięcia". Marysia marzy o zaręczynach? Wymowne słowa

Związek Marysi i Henia staje się coraz bardziej poważny. Jakiś czas temu para planowała wybrać się nawet po pierścionek zaręczynowy. Końcowo im się to nie udało, ale nic straconego. Marysia zagadała swojego partnera podczas dyskusji na temat wymiany mebli. - Heniu, to teraz ci jeszcze zostaje się tylko oświadczyć - wypaliła uczestniczka show. - No to chciałem, żebyśmy pojechali po pierścionek, ale nie pojechaliśmy no i... no - podkreślił. - To odłożymy to na kiedy indziej - zakończyła Marysia. Henio dodał, że na pewno się nie rozmyśli. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Jaruś układa życie na nowo. Znalazł nową pracę. Odpowiedzialne zadanie

'Chłopaki do wzięcia'. Henio i Marysia'Chłopaki do wzięcia'. Henio i Marysia fot. Polsat screen

Oglądacie "Chłopaków do wzięcia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.