"Chłopaki do wzięcia". Jaruś dopiero rozstał się z żoną, już poszukuje nowej kobiety. Podał wymagania

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno poinformował o tym, że rozstał się z żoną. Teraz powrócił do fanów z kolejnymi rewelacjami.

"Chłopaki do wzięcia" to format, który nieustannie cieszy się popularnością wśród widzów. Produkcja jest realizowana od 2012 roku, a założeniem formatu jest pomoc uczestnikom pochodzącym ze wsi w znalezieniu upragnionej miłości. Przez lata emisji przez program przewinęło się mnóstwo bohaterów. Jednym z najpopularniejszych bez wątpienia jest Jaruś. Niestety, mężczyzna przeszedł ostatnio nie lada zawirowania życiowe. Jak się okazało, rozstał się z żoną, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zamierza płakać po rozstaniu. Już zaczął rozglądać się za nową kobietą. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś już nie płacze po rozstaniu. Poszukuje nowej kobiety

Jaruś obwieścił nowinę o rozstaniu, a fani programu rozłożyli ręce. Bowiem wcześniej nic nie wskazywało na to, aby między nim i Gosią źle się działo. Po rozstaniu Jaruś mógł skorzystać ze wsparcia przyjaciela, który pomógł mu wynająć mieszkanie. Jak na razie żona Gosia, nie zabrała głosu w sprawie. Nie wiadomo również, czy zostały już złożone papiery rozwodowe. Mimo to mężczyzna nie zamierza oglądać się wstecz i już planuje ułożyć sobie życie na nowo. Właśnie zdradził, jakiej kobiety poszukuje i do czego dąży. Nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań. - No, dla mnie musi być kobieta taka rozgrzana, żeby mogli odejść wszystkie smutki, no… Ja już jestem, mieszkanko mam, papużkę mam, pieska i tylko brak kobiety (…). Chciałbym poznać taką, żebym mógł z nią chodzić gdzieś na spacery, czy wiesz, spędzać czas, a teraz to, mówię, jestem sam - mówił w jednym z nagrań na TikToku. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Chłopaki do wzięcia". Robert się zaręczył. Jak się mają pozostali uczestnicy?

A co słychać u pozostałych bohaterów? Robert "Tancerz" i Zuza wrócili do siebie, Maria i Henio docierają się, z kolei Stefan próbuje układać sobie życie z Agnieszką. Ostatnio głośno zrobiło się także o Robercie, który po długim czasie poszukiwań w końcu odnalazł swoją drugą połówkę. Jak wynika z najnowszej zapowiedzi, mężczyzna ma w stosunku do partnerki bardzo poważne zamiary. W nowym odcinku widzowie będą mieli okazję zobaczyć wzruszające oświadczyny. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Marysia znalazła to w szafie Henia. Zostało po kochankach? "Jak ci nie wstyd".

Jaruś na dobre rozstał się z Gosią?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.