"Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie byłą ukochaną Jarusia? Tak teraz wygląda Aneta. Znalazła miłość

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno rozstał się ze swoją ukochaną. Para była małżeństwem. Zanim jednak uczestnik programu poznał Gosię, u jego boku była Aneta. Pamiętacie ją?

Jarosław Mergner, znany wszystkim jako Jaruś, jest uczestnikiem programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna stał się swego rodzaju gwiazdorem randkowego show. Fani uwielbiają oglądać jego zmagania na ekranie. Jaruś przez długi czas nie mógł znaleźć idealnej drugiej połówki. Jakiś czas temu stanął na ślubnym kobiercu z Gosią, choć wiadomo już, że ich małżeństwo dobiegło końca. Zanim poznał żonę, jego ukochaną była Aneta. Pamiętacie ją? Tak teraz wygląda.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka o rozwodzie. Chodzi na randki? Wyznała, kto na pewno nie podbije jej serca

"Chłopaki do wzięcia". Tak teraz wygląda Aneta. Pamiętacie wielką miłość Jarusia?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł przez kilka rozstań. Dopiero z Gosią zdecydował się na małżeństwo. Mało kto może pamiętać jednak jego dawne ukochane. Wierni fani randkowego show mogą pamiętać Anetę. To właśnie ona skradła serce Mergnera na samym początku "Chłopaków do wzięcia". Relacja dawnych zakochanych była poważna. Widzowie mogli oglądać, jak się rozwija, przez aż kilkadziesiąt odcinków. Co więcej, Jaruś i Aneta nie szczędzili sobie czułości. Z czasem wyszło na jaw, że związek nie ma szans przetrwanie. Uczestnik programu zaczął więc poszukiwania nowej partnerki. Aneta również nie traciła czasu. Wygląda na to, że kobieta obecnie jest w szczęśliwej relacji. Od czasu występów w produkcji niewiele się zmieniła. Wciąż jest blondynką, która uwielbia eksperymentować z delikatnym makijażem. Pamiętacie ją? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

"Chłopaki do wzięcia". Aneta znalazła drugą połówkę, a Jaruś? Właśnie przeżywa rozstanie

Aneta z "Chłopaków do wzięcia" może pochwalić się znalezieniem miłości. Do niedawna, Jaruś mógł powiedzieć o sobie to samo. Aż do czasu. Jakiś czas temu na jaw wyszły problemy w jego relacji z Gosią. Niedługo później mężczyzna wyznał, że to już koniec ich związku. W ogłoszeniu smutnej informacji pomógł mu przyjaciel za pomocą TikToka. - Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. (...) Możecie powiedzieć, że ja się przyjaźnię z Jarkiem, to będę jego stronę trzymał. Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - zdradził przyjaciel uczestnika, Tomasz. Szczegóły rozstania Gosi i Jarusia znajdziecie TUTAJ.  ZOBACZ TEŻ: Uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" chce podbić TVP. Nie do wiary, w jakiej roli chciałaby pracować

 
Oglądacie "Chłopaków do wzięcia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.