Uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" chce podbić TVP. Nie do wiary, w jakiej roli chciałaby pracować

Alexandra Natalie Boykow występowała wraz z bratem bliźniakiem w programie "Chłopaki do wzięcia". Teraz uczestniczka reality show zamarzyła o pracy w TVP. Ma to być przepustka do kariery politycznej.

Alexandra Natalie Boykow była jedną z najbardziej popularnych bohaterek "Chłopaków do wzięcia". W programie wystąpiła razem z bratem bliźniakiem. Uczestniczka wzięła udział, będąc jeszcze mężczyzną, lecz już podczas nagrań uświadomiła sobie, że czuje się kobietą i niedługo później rozpoczęła terapię hormonalną. Boykow nadal szuka jednak swojej drogi zawodowej. Ostatnio zamarzyła jej się praca w TVP. Zdobyta w ten sposób rozpoznawalność ma jej pomóc w karierze politycznej.

Zobacz wideo Marta Surnik została na Woronicza mimo zmian w TVP. "Nie dotyka to nas"

Uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" chce podbić TVP. "Rola pogodynki odpowiadałoby mi"

Alexandra Natalie Boykow żadnej pracy się nie boi. Na co dzień uczestniczka "Chłopaków do wzięcia" zajmuje się wróżbiarstwem, wizjonerstwem, radiestezją i kolekcjonowaniem monet. Jej największym marzeniem jest jednak kariera polityczna, która, jak twierdzi, jest jej przeznaczona. Bohaterka reality show próbowała swoich sił w minionych wyborach samorządowych, jednak nie udało jej się osiągnąć sukcesu. Boykow nie rezygnuje z planów podbicia sceny politycznej. Ma już nawet plan, jak zdobyć zaufanie wyborców. W tym celu postanowiła poszukać pracy w Telewizji Polskiej.

"Jeśli góra nie chce przyjść do Mahometa, to Mahomet pójdzie do góry". Zgłosiłam swoją rekrutację do TVP. Postanowiłam zdobyć państwa zaufanie poprzez pracę w telewizji. Dziennikarzom jest łatwiej startować w wyborach, ponieważ są znani przez widzów. Nie liczę, że dostanę się do pracy w telewizji, ale chcę spróbować swoich sił przed kamerami. Rola "pogodynki" lub prowadzenie jakiegoś programu odpowiadałoby mi - napisała na Instagramie.

Alexandra Natalie BoykowAlexandra Natalie Boykow Instagram/alexandra_natalie_boykow

Alexandra Natalie Boykow chce pracować w TVP. Może liczyć na wsparcie od fanów

Alexandra Natalie Boykow zapowiedziała, że jeśli dostanie pracę w TVP, założy fundację działającą na rzecz bezdomnych kotów i będzie zachęcała do adopcji zwierząt. Jej pomysł zyskał aprobatę internautów, który kibicują jej w spełnianiu kolejnych marzeń. "W końcu świeża krew w telewizji", "Trzymam kciuki, powodzenia", "Warto zgłosić się do TVP3", "Ciebie tam potrzebują" - czytamy w komentarzach pod postem.

 
Myślicie, że Alexandra Natalie Boykow dostanie pracę w TVP?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.