"Chłopaki do wzięcia". Maciej w programie szukał dziewczyny. Dziś sam jest kobietą

Maciej i Adam byli jednymi z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Bliźniacy różnili się od siebie stylem. Maciej wybierał bardziej kobiece stroje. Po programie przeszedł korektę płci i został Alexandrą. Niedawno siostra Adama pochwaliła się spektakularną metamorfozą.

Program "Chłopaki do wzięcia" doczekał się już 24. sezonów i mimo upływu lat nadal nie traci na popularności. Pierwszy odcinek show wyemitowano w 2012 roku. Bohaterami formatu są samotni mężczyźni z małych miasteczek i wsi, którzy poszukują miłości. Z czasem w programie zaczęły pojawiać się także silne kobiece bohaterki, również próbujące odnaleźć drugą połówkę, takie jak np. Karina Koch. Z pewnością siostra Stefana jest jedną z najbardziej barwnych postaci w programie. Wraz z upływem lat części bohaterów udało się spełnić marzenie o wielkiej miłości, a pozostali mimo wielu prób nadal jej poszukują. Pamiętacie Adama i Macieja, braci bliźniaków z Malborka? Jeden z nich radykalnie zmienił swoje życie. Zobaczcie, co u niego słychać.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Bardowscy na rajskich wakacjach, a dla Grzegorza to męka. Co się stało?

"Chłopaki do wzięcia". Adam o przemianie brata. "Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna"

Adam i Maciej tak jak pozostali bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" zgłosili się do programu, aby uporać się z uporczywą samotnością. Adam szukał partnerki, która miała spełniać jeden podstawowy warunek. - Dziewczyna musi być ładna, bo ja później muszę z nią dzieci mieć, to żeby dzieci też były ładne - podkreślał w programie. Jego brat bliźniak Maciej, który przedstawiał się jako Alex, był łudząco podobny do brata, ale wyróżniał się strojem. Zakładał kreacje uznawane społecznie za kobiece i lubił się malować. Tłumaczył, że to jego sposób na zwrócenie na siebie uwagi i przyciągnięcie odpowiedniej partnerki. - Muszę być inny, żeby dziewczyny zwracały na mnie uwagę - podkreślał. Adam w programie opowiedział o ewolucji stylu jego brata. Wyznał, że sam był bardzo zdziwiony kierunkiem, który obrał Maciej.

Mój brat zmieniał się po troszeczku. Najpierw wybrał styl emo, potem pomału zapuszczał włosy, zaczął się zmieniać, ubierać się inaczej i to dla mnie było trochę szokujące… Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna - wspominał w programie Adam.

'Chłopaki do wzięcia'. Alex'Chłopaki do wzięcia'. Alex fot. screen Polsat Go

"Chłopaki do wzięcia". Co dziś słychać u Macieja? Dziś jest już Alexandrą

Maciej z "Chłopaków do wzięcia" po udziale w programie próbował swoich sił w innych telewizyjnych formatach. Zgłosił się m.in. do "Mam talent!'  i "X-Factor". Alex wystąpił także w "Sekretach chirurgii", gdzie chciał poddać się operacji feminizacji twarzy. Lekarz poinformował go, że do tego typu operacji nie może zostać zakwalifikowany, póki nie zacznie procesu korekty płci. Po programie Alex zdecydował się na terapię hormonalną, aby ostatecznie przejść wspomnianą operację. Dziś Maciej przedstawia się na Instagramie jako Alexandra Natalie Boykow. Co ciekawe, w ostatnim czasie Alexandra przeszła ogromną przemianę i schudła aż 60 kilogramów. "Obym już nigdy więcej taka nie była, jak na zdjęciu pierwszym" - napisała Alexandra i pokazała ujęcia ze swojej spektakularnej metamorfozy. Zdjęcie znajdziesz poniżej.

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.