"Chłopaki do wzięcia". Marysia znalazła to w szafie Henia. Zostało po kochankach? "Jak ci nie wstyd"

Marysia i Henio to para znana z programu "Chłopaki do wzięcia". Ostatnio kobieta przeżyła prawdziwy szok. W szafie swojego ukochanego znalazła rzeczy, które z pewnością nie powinny się tam znaleźć. Chodzi o... cudzą bieliznę.

"Chłopaki do wzięcia" to uwielbiany przez widzów program, w którym mieszkańcy niewielkich miejscowości poszukują prawdziwej miłości. Randkowy show pomaga im w znalezieniu idealnych drugich połówek. Przez długi czas swojej ukochanej nie mógł zdobyć Henio. W końcu jednak na jego drodze stanęła Marysia. Para jest ze sobą szczęśliwa i ma wobec siebie poważne zamiary. Ostatnio jednak sielankowe życie przerwała nietypowa sytuacja.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna zdradziła całą prawdę. Co działo się przed programem?

"Chłopaki do wzięcia". Marysia znalazła w szafie Henia... cudzą bieliznę. Ogromne zaskoczenie uczestniczki

Marysia i Henio postanowili zrobić porządki w szafie mężczyzny. Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" bez wahania zajęli się wyciąganiem wszystkich ubrań z garderoby. Wtedy Marysia nie wiedziała jeszcze, co ją czeka. Okazało się, że w środku znajduje się mnóstwo ubrań, które należały... do innych kobiet! Henio wytłumaczył, że wcześniej miał "kochanice" i to one zostawiały swoje rzeczy, licząc na to, że jeszcze wrócą. Oprócz rajtuz i bluzek, Marysia znalazła aż cztery pary bielizny! Nie mogła uwierzyć, w to co zobaczyła. - Jak Henio nachował "majtecków" (...). Teraz to już przeklepałeś sobie papiery. Jak ci nie wstyd? - powiedziała bez wahania. Marysia nie kryła śmiechu z całej sytuacji, było jednak widać, że nie jest zachwycona. - Myślę, że jest zazdrosna - skwitował bohater. Myślicie, że nietypowa sytuacja odbije się na relacji pary? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

"Chłopaki do wzięcia". Marysia marzy o zaręczynach. Temat znowu powrócił

Relacja Marysi i Henia z dnia na dzień staje się coraz bardziej poważna. Jakiś czas temu zakochani planowali wybrać się nawet po pierścionek zaręczynowy. Do wyjazdu jednak nie doszło. Nie oznacza to, że temat został całkowicie odstawiony. Niedawno Marysia zagadała swoje partnera podczas rozmowy o wymianie mebli. - Heniu, to teraz ci jeszcze zostaje się tylko oświadczyć - powiedziała bez wahania Marysia. - No to chciałem, żebyśmy pojechali po pierścionek, ale nie pojechaliśmy no i... no - odpowiedział. - To odłożymy to na kiedy indziej - dodała Marysia, na co jej ukochany podkreślił, że z pewnością się nie rozmyśli w tej kwestii. Szczegóły na temat relacji Marysi i Henia znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie byłą ukochaną Jarusia? Tak teraz wygląda Aneta. Znalazła miłość

Czy Marysia powinna wybaczyć Heniowi za obcą bieliznę w szafie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.