"Chłopaki do wzięcia". Zaręczyny w programie! Padły piękne słowa. Kim jest zakochana para?

W najnowszym odcinku programu "Chłopaki do wzięcia" widzów czekają zaręczyny. Jak się okazuje, kolejny uczestnik odnajdzie miłość w telewizyjnym show. Tym razem padło na Roberta. Kim jest jego wybranka?

"Chłopaki do wzięcia" to uwielbiany przez widzów program. Produkcja jest realizowana od 2012 roku i cieszy się sporą popularnością. Założeniem formatu jest pomoc uczestnikom pochodzącym ze wsi w znalezieniu upragnionej miłości. Przez lata emisji przez program przewinęło się mnóstwo bohaterów. Jednym z nich był Robert, który przez długi czas z zapartym tchem szukał miłości. Niestety bezskutecznie. Fani formatu nie byli do końca przekonani, czy mężczyźnie uda się znaleźć wybrankę. Chodziło m.in. o jego nieschludny wygląd, czy nieporządek w mieszkaniu. Wygląda jednak na to, że los się do niego w końcu uśmiechnął i znalazła się kobieta, która pokochała go takim, jaki jest.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Chłopaki do wzięcia". Robert się zaręczył. Kim jest jego ukochana?

W ostatnim odcinku "Chłopaków do wzięcia" pojawiła się zapowiedź kolejnych wydarzeń, jakie będziemy mieli okazję zobaczyć w programie. Widzowie widzieli w niej m.in. pełnego radości Roberta, który oświadczy się swojej ukochanej. Ta oczywiście ochoczo zgodzi się na zamążpójście. - No, proszę cię o rękę, żebyś została na całe życie u mnie i cię kocham - powiedział w zajawce. Jak na razie, wiadomo jedynie, że ukochaną Roberta jest tajemnicza Dorota. Póki co nie zdradzono jednak szczegółowych informacji na jej temat. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwać kolejnego odcinka. Prawdopodobnie w nim dowiemy się, kim jest narzeczona Roberta. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

"Chłopaki do wzięcia". Topowa para programu ogłosiła rozstanie 

A co słychać u pozostałych bohaterów? Maria i Henio docierają się, Robert "Tancerz" i Zuza wrócili do siebie, z kolei Stefan próbuje układać sobie życie z Agnieszką. Niestety, zdecydowanie gorzej sprawy prezentują się u Jarka i Gosi. Choć ich małżeństwo z pozoru wydawało się być idealne, to ostatnio okazało się, że para się rozstała. Mężczyzna wydał nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie. W mediach społecznościowych wyjaśnił, że powodem rozpadu związku był brak porozumienia. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Marysia znalazła to w szafie Henia. Zostało po kochankach? "Jak ci nie wstyd". 

Śledzisz losy uczestników programu "Chłopaki do wzięcia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.