"10 lat młodsza w 10 dni". Widzowie oburzeni po finale programu. "Świat się kończy. Po co jej Sablewska?"

"10 lat młodsza w 10 dni" to kolejny programi Mai Sablewskiej, w którym uczestniczki przechodzą metamorfozy. Finałowy odcinek rozemocjonował widzów. Poszło o wygląd jednej z kobiet.

Maja Sablewska od lat prowadzi programy, w których pomaga kobietom z całej Polski odnaleźć swoje wewnętrzne piękno. Jej metamorfozy często spotykają się z krytyką ze strony widzów. Są jednak historie i przemiany, które wzruszają do łez. W finałowym odcinku pojawiła się 39-letnia Aneta, która po trudnych przejściach postanowiła zgłosić się do programu. - Czuje się źle sama ze sobą, ponieważ przez ostatnie dwa lata bardzo się zaniedbałam - mówiła uczestniczka. Nie wszyscy widzowie się z nią zgodzili. Więcej metamorfoz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Maja Sablewska o relacji z Dodą. "Po tylu latach mamy do siebie..."

Finał "10 lat młodsza w 10 dni". Co w widzach wzbudziło tak wiele emocji? 

Uczestniczka od lat opiekuje się synem, który uległ poważnemu wypadkowi. - Mój syn został rozjechany przez samochód. Pani go potrąciła, a potem po nim przejechała - tłumaczyła w materiale. Od tego czasu kobieta nie ma czasu dla siebie. W programie zaczęto pracować nad jej cerą, fryzurą i makijażem. Zatroszczono się również o odpowiednią stylizację. Jednak niektórzy widzowie zauważyli, że kobieta wcale nie wymagała żadnych poprawek. "Jeśli tak wygląda zaniedbana kobieta, to świat się kończy. Masz super figurę, twarz. Dotknęło cię nieszczęście związane z synem, ale Jezus kobiety co z wami jest?", "Czy ja wiem, czy taka zmęczona życiem? Ma 40 lat. Zgrabna figura. Wystarczy jej odpowiedni makijaż. I będzie bardzo ładnie" - pisały internautki. Wiele osób zaczęło się nawet zastanawiać, po co uczestniczka zgłosiła się do programu? "Piękna kobieta. Do tego ładnie sama dobrała sobie strój, po co jej Sablewska?" - pytała jedna z widzek. A jak wypadła sama metamorfoza?  

Przemiana AnetyPrzemiana Anety '10 lat młodsza w 10 dni'. Widzowie podzieleni po finale programu. 'Świat się kończy'. Fot. Polsat Box Go

"10 lat młodsza w 10 dni". Maja Sablewska postarała się w finale? "Pięknie" 

Choć część widzów uważa, że metamorfoza wcale nie była potrzebna, to są i tacy, którzy doceniają zmiany przeprowadzone pod okiem Sablewskiej. "Pięknie", "No i kolejny raz włosy zrobione ładnie", "Skąd sukienka?", "Jeśli mam skupić się na metamorfozie - Maja nie zawiodła i wyszło lepiej, niż jako widz tego oczekiwałem. Brawo Maja!" - pisali internauci. A co wy myślicie o przemianie Anety? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu. ZOBACZ TEŻ: Sablewska i Zellweger twierdziły, że zmieniły rysy twarzy dzięki diecie. Ekspertka o "dietach cud" gwiazd [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Co myślicie o metamorfozie Anety?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.