Tammy Slaton schudła 200 kilogramów. "Nikt jeszcze nie dokonał tak dramatycznej zmiany"

Tammy Slaton wystąpiła w programie "Siostry wielkiej wagi". Kobieta na początku ważyła około 325 kilogramów. Po długiej walce z chorobą schudła 200 kilogramów. W mediach społecznościowych pokazała swoją drogę do wymarzonej sylwetki.

Tammy Slaton zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Siostry wielkiej wagi". Początkowo kobieta ważyła 325 kilogramów i miała ogromne problemy z wykonywaniem podstawowych czynności. Kobieta wystąpiła w show wraz ze swoją siostrą Amy. Obie stwierdziły, że w dzieciństwie same przygotowywały sobie posiłki i podłapały mnóstwo niezdrowych nawyków, które następnie przełożyły się na ich otyłość. Panie postanowiły zmienić swoje życie na antenie. Fani mogli śledzić ich zmagania z dążeniem do wymarzonej sylwetki. Nie da się ukryć, że Tammy przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła około 200 kilogramów. Teraz nie kryje dumy.

Zobacz wideo Paulla w szczerym wyznaniu. Zmieniła sylwetkę. "Nie lubiłam na siebie patrzeć"

Tammy Slaton z "Sióstr wielkiej wagi" przeszła spektakularną metamorfozę. "To przerażające"

Tammy Slaton pokazuje fanom swoją codzienność w mediach społecznościowych. Kobieta aktywnie działa na TikToku, gdzie regularnie wrzuca nowe zdjęcia. Ostatnio postanowiła zaprezentować obserwatorom niezwykłą przemianę. Opublikowała kilka fotografii, które pokazywały jej trudną i długą drogę do zrzucenia zbędnych kilogramów. Efekty są spektakularne. - Nikt jeszcze nie dokonał tak dramatycznej zmiany. Nikt w moim pokoleniu nie dokonał tak skrajnej zmiany. Jestem pierwszą osobą, która to zrobiła. Jestem pierwszą z całej generacji, to bardzo przerażające. Ale ktoś musi to zrobić - słyszymy na nagraniu. Internauci okazali swoje wsparcie. "Jestem z ciebie bardzo dumna, Tammy. Cóż za inspiracja dla innych" - czytamy w sekcji komentarzy. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Tammy Slaton zachwyca na TikToku. Często blokuje możliwość dodawania komentarzy

Tammy jest bardzo zadowolona ze swojej sylwetki. Pomimo tego, że cieszy się z przemiany, wciąż zmaga się z dużą krytyką. Uczestniczka "Sióstr wielkiej wagi" ostatnio zaprezentowała figurę w dopasowanych spodniach i bluzce. Filmik doczekał się aż trzech milionów wyświetleń. Pomimo tego, komentarze zniknęły. Prawdopodobnie usunęła je Tammy, z uwagi na złośliwe wpisy internautów. Jakiś czas temu postanowiła zaapelować do hejterów. - Czy twoja mama uczyła cię kiedyś, że jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, nie mów nic? - podkreśliła. Wyznała również, że przykre komentarze są dla niej męczące. ZOBACZ TEŻ: "Siostry wielkiej wagi". Tammy po śmierci męża stroni od mężczyzn. Ogłosiła związek z kobietą

Co sądzicie o metamorfozie Tammy Slaton?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.