"Ninja Warrior Polska". Wiadomo, kto wygra? Wyciekło nagranie. Produkcja musiała interweniować

Przed nami wielki finał uwielbianego przez widzów programu "Ninja Warrior Polska". Wszystko wskazuje na to, że ostatnia rozgrywa dostarczy ogromu emocji. Widzowie już wiedzą, kto może wygrać. Czy ich przypuszczenia się sprawdzą?

Nie da się ukryć, że poprzedni sezon uwielbianego przez widzów programu "Ninja Warrior Polska" dostarczył wielu niezapomnianych chwil i niespodzianek. Spore zaskoczenie przyniosły eliminacje, w których najwięksi faworyci m.in. Jan Tatarowicz, Paweł "Ninja Witcher" Murawski czy Igor Fojcik, musieli opuścić rywalizację już na samym początku gry z powodu drobnych błędów. Z kolei finał poprzedniej edycji śmiało można uznać za historyczny. Wówczas aż czterech zawodników zdołało pokonać wszystkie trudności toru. Wiele wskazuje na to, że w najnowszym dziewiątym sezonie emocje na finale mogą być jeszcze większe. Internauci już przeczuwają, kto może zgarnąć główną wygraną. 

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk o freak fightach. Co za historia o Najmanie!

"Ninja Warrior Polska". Widzowie już wiedzą, komu uda się zwyciężyć 

Wśród uczestników najnowszej edycji są zarówno doświadczeni mistrzowie, którzy chcą nadrobić poprzednie niepowodzenia, jak i nowe osobowości, które przez wiele miesięcy przygotowywały się do udziału w programie. Czy tym razem komuś uda się zdobyć Górę Midoriyama i sięgnąć po główną nagrodę? Wiele na to wskazuje.

W oficjalnych mediach społecznościowych programu pojawił się zwiastun finałowego starcia. Wygląda na to, że tym razem w końcu uda zdobyć się nieosiągalny szczyt. Widzowie mają już pewne przeczucia. Ich zdaniem z programu zwycięsko wyjdzie Jan Tatarowicz. Jak czytamy w komentarzach, to on ma największe szanse na zdobycie 200 tys. zł., a także tytułu Ninja Warrior Polska. "Wygra na 100 proc. Tatarowicz" - napisała jedna z internautek. "No i jednak ciekawość zwyciężyła i po stopklatce. Wiadomo już, kto wygrał. No chyba, że się butami pozamieniali" - dodała kolejna. "Na bank Tatarowicz, ale będą emocje, tyle czasu czekaliśmy na to" - stwierdziła następna. 

"Ninja Warrior Polska". Kiedy i gdzie oglądać finałowy odcinek?

Wpisów z przewidywaniami pojawiło się na tyle dużo, że sama produkcja postanowiła zabrać głos w sprawie. "Nie mówimy tak, nie mówimy nie. Wszystkiego dowiecie się już we wtorek" - napisano tajemniczo. Przypominamy, że finałowy odcinek programu "Ninja Warrior Polska" zostanie wyemitowany już we wtorek 16 kwietnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Zamierzacie oglądać? ZOBACZ TEŻ: Finalista "Ninja Warrior" został oszukany? Widzowie węszą przekręt, stacja się tłumaczy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.