Sonia Bohosiewicz dała popis w "Ninja Warrior". Internauci nie gryzą się w język. "Wstyd i kpina"

Sonia Bohosiewicz nie zabłysnęła w "Ninja Warrior Polska". Aktorka nie była w stanie pokonać nawet pierwszej przeszkody. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Sonia Bohosiewicz od lat cieszy się sporym zainteresowaniem w świecie show-biznesu. Gwiazda bardzo aktywnie działa też w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje urywki z życia prywatnego. Fani aż przecierali oczy ze zdziwienia, gdy dowiedzieli się, że celebrytka planuje wziąć udział w programie rozrywkowym "Ninja Warrior Polska", w którym uczestnicy muszą przejść bardzo wymagający tor przeszkód. Niestety, nie poszło jej najlepiej.

Zobacz wideo Sadowska komentuje otrzymanie statuetki. Odniosła się do Dody i... Soni Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz nie zabłysnęła w "Ninja Warrior Polska". Internauci są bezlitośni

Wcześniejsze odcinki "Ninja Warrior Polska" udowodniły, że program wymaga odpowiedniej formy oraz  przygotowania fizycznego. Zdarza się, że nawet osoby niezwykle wysportowane przegrywają z przeszkodami. Mimo to, z pewnością niewiele osób spodziewało się tak marnego występu Soni Bohosiewicz. Aktorka zdołała pokonać jedynie pierwszy stopień i od razu podjęła decyzję o wycofaniu się z dalszej gry, wracając na start. Być może przyczyniły się do tego nadmierne emocje. Jeszcze przed startem Sonia Bohosiewicz udzieliła krótkiego wywiadu Karolinie Gilon. Zdradziła, że mierzy się z ogromnym stresem związanym z przedsięwzięciem.

Kiedy widziałam to w telewizji, wydaje się to być naprawdę banalnie proste, ale przyszłam tu i okazuje się, że to wcale nie jest takie proste — wyznała Bohosiewicz.

Występ aktorki został opublikowany w mediach społecznościowych

Czy to był najkrótszy rejs przez tor "Ninja Warrior" w historii? Sonia, kochamy cię — napisano na Instagramie.
 

Pod udostępnionym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci byli bezlitośni i bardziej krytycznym okiem patrzyli na poczynania celebrytki.

Tak słabego odcinka nie było w żadnej edycji.
Po co zapraszają takie osoby? Masakra.
Wstyd i kpina.
To się popisała - czytamy w komentarzach na Instagramie.

A wy co sądzicie o debiucie Soni Bohosiewicz w "Ninja Warrior Polska"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.