Sonia Bohosiewicz dała popis w "Ninja Warrior". Internauci nie gryzą się w język. "Wstyd i kpina"

Sonia Bohosiewicz nie zabłysnęła w "Ninja Warrior Polska". Aktorka nie była w stanie pokonać nawet pierwszej przeszkody. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Sonia Bohosiewicz od lat cieszy się sporym zainteresowaniem w świecie show-biznesu. Gwiazda bardzo aktywnie działa też w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje urywki z życia prywatnego. Fani aż przecierali oczy ze zdziwienia, gdy dowiedzieli się, że celebrytka planuje wziąć udział w programie rozrywkowym "Ninja Warrior Polska", w którym uczestnicy muszą przejść bardzo wymagający tor przeszkód. Niestety, nie poszło jej najlepiej.

Zobacz wideo Sadowska komentuje otrzymanie statuetki. Odniosła się do Dody i... Soni Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz Orły 2023. Sonia Bohosiewicz o krok od wpadki. Nie mogła zapanować nad kreacją

Sonia Bohosiewicz nie zabłysnęła w "Ninja Warrior Polska". Internauci są bezlitośni

Wcześniejsze odcinki "Ninja Warrior Polska" udowodniły, że program wymaga odpowiedniej formy oraz  przygotowania fizycznego. Zdarza się, że nawet osoby niezwykle wysportowane przegrywają z przeszkodami. Mimo to, z pewnością niewiele osób spodziewało się tak marnego występu Soni Bohosiewicz. Aktorka zdołała pokonać jedynie pierwszy stopień i od razu podjęła decyzję o wycofaniu się z dalszej gry, wracając na start. Być może przyczyniły się do tego nadmierne emocje. Jeszcze przed startem Sonia Bohosiewicz udzieliła krótkiego wywiadu Karolinie Gilon. Zdradziła, że mierzy się z ogromnym stresem związanym z przedsięwzięciem.

Kiedy widziałam to w telewizji, wydaje się to być naprawdę banalnie proste, ale przyszłam tu i okazuje się, że to wcale nie jest takie proste — wyznała Bohosiewicz.

Występ aktorki został opublikowany w mediach społecznościowych

Czy to był najkrótszy rejs przez tor "Ninja Warrior" w historii? Sonia, kochamy cię — napisano na Instagramie.

Doda nie mogła odezwać się na Bestsellerach Empiku. Zareagowała na zachowanie prowadzących Doda nie została dopuszczona do głosu na gali Empiku. Ma żal do prowadzących

 

Pod udostępnionym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci byli bezlitośni i bardziej krytycznym okiem patrzyli na poczynania celebrytki.

Tak słabego odcinka nie było w żadnej edycji.
Po co zapraszają takie osoby? Masakra.
Wstyd i kpina.
To się popisała - czytamy w komentarzach na Instagramie.

A wy co sądzicie o debiucie Soni Bohosiewicz w "Ninja Warrior Polska"?

Więcej o: