"Królowa życia" weźmie udział w "Ninja Warrior Polska". Przyznaje, że nie spędziła ani jednego dnia na siłowni

Znana z "Królowych życia", Adrianna Eisenbach, postanowiła spróbować swoich sił na torze "Ninja Warrior Polska". Jak poradzi sobie z tym wymagającym zadaniem?

Tę uczestniczkę "Królowych życia" z pewnością pamiętają wszyscy widzownie programu. Adrianna Eisenbach pojawiła się w siódmej edycji reality show TTV i przyciągnęła uwagę nietuzinkowym wyglądem. Adrianna postanowiła bowiem wytatuować całe swoje ciało, czego udało jej się dokonać bardzo krótkim czasie. Z "Królowymi życia" celebrytka pożegnała się dość szybko, jednak w telewizji będzie można zobaczyć ją ponownie w programie "Ninja Warrior Polska".

Zobacz wideo Co poprawia sobie Dagmara Kaźmierska?

"Ninja Warrior Polska". Adrianna Eisenbach wzięła udział w programie

Adrianna wyznała, że postanowiła pokonać tor "Ninja Warrior", aby udowodnić, że nie boi się wyzwań. Poprzeczkę zawiesiła sobie naprawdę wysoko, bo w odróżnieniu od pozostałych uczestników programu w ogóle nie trenowała - ani w na siłowni, ani w domu. Ona sama uważa jednak, że dzięki temu nie ma nic do stracenia:

Bardziej stresuje mnie patrzenie na emocje, które towarzyszą innym uczestniczkom. Dziewczyny trenują całe życie, a ja wcale. Mają wiele do stracenia, a dla mnie już samo bycie tutaj to zwycięstwo - powiedziała Adrianna.

Uczestniczka "Ninja Warrior" twierdzi również, że jej mocną stroną podczas pokonywania toru będzie ogromna motywacja, która pomogła jej także doprowadzić do końca plan, jaki sobie założyła - wytatuowanie całego ciała w ciągu dwóch lat. Odcinek programu z udziałem Adrianny zostanie wyemitowany 5 października o godzinie 20:05. 

 

Kim jest Adrianna Eisenbach i co o niej wiemy?

Adrianna ma 52 lata i mieszka we Wrocławiu. W "Królowych życia" zwróciła na siebie uwagę nie tylko przez tatuaże, ale także odważne stylizacje. Wrocławianka uwielbia modę i jest właścicielką sklepu odzieżowego Scandal Boutique mieszczącego się w centrum jej rodzinnego miasta. Adrianna ma dwóch synów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.