"Mam talent!". Złoty przycisk dla uczestniczki z psem. Co na to fani? "Program schodzi na psy"

W najnowszej edycji "Mam talent!" po raz kolejny pojawił się złoty przycisk. Tym razem otrzymała go uczestniczka Alicja, która wystąpiła wraz ze swoim pupilem. Fani nie są zachwyceni.

To już 15. edycja programu "Mam talent!". Za nami kolejny odcinek najnowszej odsłony słynnego programu. W tym sezonie fani mogą zaobserwować pewne zmiany. Przede wszystkim, nie sposób nie zauważyć nowego składu jurorów. Na fotelu jak zwykle zasiadła Agnieszka Chylińska. Obok niej pojawili się: Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Choć nowy sezon liczy dopiero kilka odcinków, emocji nie brakuje. Po raz kolejny jedna z uczestniczek otrzymała złoty przycisk. Fani wyrazili jednak swoją dezaprobatę.

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna o Hołowni w "Mam talent!". "Po latach..."

"Mam talent!". Uczestniczka z psem zdobyła złoty przycisk. Co na to fani? Nie są zachwyceni

W najnowszym odcinku jedną z uczestniczek była Alicja. Towarzyszył jej pupil o imieniu Muza. Kobieta wraz z psem zaprezentowała wiele sztuczek i specjalny układ, który wymagał intensywnej tresury. Jurorzy byli zachwyceni występem duetu. Gdy przyszła pora na głosowanie, doszło do niespodziewanej sytuacji. Agnieszka Woźniak-Starak, która jest współprowadzącą, postanowiła nacisnąć złoty przycisk. Jak się później okazało, nie każdy fan uważał, że uczestniczka i jej pupil zasłużyli na to wyróżnienie. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. "Program "Mam talent!" schodzi na psy", "Poważnie? Złoty przycisk, bo piesek poskakał? Z całym szacunkiem do zwierząt, ale nie", "Chyba najgorzej wykorzystany złoty przycisk w jakiejkolwiek edycji", "Porażka" - czytamy w mediach społecznościowych. Choć pojawiły się również pozytywne głosy, nie da się ukryć, że to krytyka była znacznie głośniejsza. A wy co sądzicie? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

"Mam talent!". To nie pierwszy złoty przycisk w tej edycji. Zdobył go młody uczestnik

Nie jest to pierwszy złoty przycisk w 15. edycji "Mam talent!". Wcześniej nacisnęła go już Agnieszka Chylińska. Zachwycił ją nastoletni uczestnik, który wykonywał piosenkę dla swojej mamy. 14-letni Bartek wyróżnił się wielką wrażliwością. - Na zewnątrz jestem jak kamień, ale w środku jestem jak kwiatek, który się rozsypuje - powiedział na scenie. Podczas jego występu polały się łzy. Piosenkarka nie miała wątpliwości, że chłopak ma ogromny talent. Więcej na temat jego występu przeczytacie TUTAJZOBACZ TEŻ: TVN przeprasza widzów. Winne problemy podczas emisji "Mam talent!". Fani oburzeni. "Porażka"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.