"Nasz nowy dom". Edward Miszczak ocenia poczynania Elżbiety Romanowskiej. "Upierałem się"

Elżbieta Romanowska prowadzi "Nasz nowy dom". Choć jakiś czas temu ta decyzja wywołała spore poruszenie, to Edward Miszczak przyznaje, że nie żałuje tego radykalnego kroku.

"Nasz nowy dom" to program, który ma na celu niesienie pomocy innym. Format od lat jest jednym z najchętniej oglądanych w Polsacie. Od pierwszego sezonu prowadziła go Katarzyna Dowbor. W ubiegłym roku Edward Miszczak podjął jednak decyzję o radykalnych zmianach i ogłosił, że nową prowadzącą zostanie Elżbieta Romanowska. Ta zmiana odbiła się szerokim echem w mediach. Zwolnienie dziennikarki było szeroko krytykowane, a widzowie początkowo niezbyt przychylnie patrzyli na nową prowadzącą i porównywali ją do poprzedniej. Wraz z upływem czasu zorientowali się, że aktorka świetnie sprawdza się w nowej roli, a na budowie czuje się jak ryba w wodzie. Co o niej sądzi Edward Miszczak?

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska ma więcej pracy w "Nasz nowy dom". Mówi o trudnych wyzwaniach. "Zemdlałam"

"Nasz nowy dom". Miszczak ocenia poczynania Romanowskiej. Nie szczędzi pochwał

Pierwszy sezon z Elżbietą Romanowską, jako prowadzącą "Nasz nowy dom" jest już za nami. Obecnie emitowany jest kolejny i do ze zdwojoną dawką. Bowiem nowe odcinki programu można oglądać nie tylko w środy, ale i czwartki. Jak się okazuje, dyrektor programowy Polsatu jest bardzo zadowolony z Elżbiety Romanowskiej. W rozmowie z portalem Show News skierował w jej stronę same komplementy. Mało tego ujawnił, że odświeżony program aktualnie jest jego ulubionym w ramówce. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Część rynku i mediów uważała, że to była zła decyzja (zwolnienie Dowbor - red.). Upierałem się, że jako dyrektor programowy mam prawo i myślę, że zobaczymy teraz na antenie - to, co widzę podczas kolaudacji, broni mnie w tej decyzji. Zmieniliśmy formułę tego programu, zrobiliśmy go bardziej plastyczną. Odnawiamy nie tylko domy, ale też ludzi. Próbujemy zrealizować ich skrywane dotąd marzenia, więc to też nam się w tej ramówce udało

- powiedział. 

"Nasz nowy dom". Nowobilski o współpracy z Romanowską. "Jest pełna energii"

A co o Elżbiecie Romanowskiej sądzi Wiesław Nowobilski, kierownik jednej z ekip budowalnych? Wygląda na to, że współpraca na planie naprawdę dobrze się układa. Z jego ust padły same miłe słowa. "Z Elą super układa mi się współpraca. Ela jest pełna energii i potrafi każdego zmotywować do pracy! (...) Jak chłopaki widzą Elę, to już wszyscy wiedzą, że będzie dobrze" - wyznał w rozmowie z serwisem Show News. ZOBACZ TEŻ: "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski szczerze o Katarzynie Dowbor. "To nie jest tak, że się pstryknie palcem".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.