"Rolnik szuka żony". Klaudia reaguje na plotki o rozstaniu. Wszystko jest już jasne

Klaudia i Valentyn z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" od ponad roku tworzą zgrany duet. Ostatnio jednak pewne szczegóły zaniepokoiły fanów. Internauci podejrzewali, że zakochani się rozstali. Uczestniczka miłosnego show zdradziła, jak jest naprawdę.

Klaudia i Valentyn to jedna z najsympatyczniejszych par z programu "Rolnik szuka żony". Zakochani poznali się dzięki udziałowi w dziewiątej edycji miłosnego show. Między uczestnikami od razu zaiskrzyło. Początkowo przeszkodą w rozwijaniu relacji była odległość dzieląca rolniczkę i inżyniera budownictwa, jednak po kilku miesiącach Valentyn przeprowadził się dla wybranki na Podlasie. Co jakiś czas w sieci pojawiają się doniesienia o rozstaniu pary. Ostatnio internauci znów dopatrzyli się niepokojących szczegółów. Klaudia zaspokoiła ciekawość fanów.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna znała Kubę przed programem? Wszystko jasne

"Rolnik szuka żony". Klaudia reaguje na plotki o rozstaniu. Wszystko jest już jasne

Klaudia i Valentyn z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" od ponad roku tworzą udany związek. W świątecznym odcinku hitu TVP uczestnicy zdradzili Marcie Manowskiej, że się zaręczyli. Niedługo później internauci znów zaczęli niepokoić się o ich relację. Wszystko dlatego, że Valentyn od jakiegoś czasu przestał pojawiać się w mediach społecznościowych. Klaudia szybko uspokoiła jednak fanów. Opublikowała na InstaStories relację, na której wyraźnie widać, że narzeczony nadal jest obecny w jej życiu.

Odpowiadając... Czemu na story jest tylko Marshall, a gdzie jest Valentyn... PS. Na drugim planie - napisała w odpowiedzi uczestniczka hitu TVP.

Klaudia i Valentyn 'Rolnik szuka żony 9'Klaudia i Valentyn 'Rolnik szuka żony 9' Instagram/ rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony". Klaudia wreszcie ujawniła prawdę. Długo to ukrywała

Klaudia zgromadziła na swoim instagramowym profilu już ponad 100 tysięcy obserwujących. Uczestniczka dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" cały czas jest w kontakcie z fanami. Jakiś czas temu ukochana Valentyna podzieliła się z nimi zaskakującą ciekawostką na swój temat. Okazuje się, że rolniczka wcale nie ma na imię Klaudia. "Bardzo dużo pytań o to, czy naprawdę mam na imię Wiesława. Tak, dokładnie Wiesława Klaudia. I nie, nie myślałam nad zmianą, imię mam po kochanym tatusiu" - wyjawiła. Uczestniczka hitu TVP zdradziła również, że kiedyś nie lubiła swojego pierwszego imienia, z czasem jednak udało jej się je zaakceptować, choć nadal posługuje się drugim.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia reaguje na plotki o rozstaniu. Wszystko jest już jasne'Rolnik szuka żony'. Klaudia reaguje na plotki o rozstaniu. Wszystko jest już jasne Instagram/k__klaudi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.