"The Voice Senior". Kim jest starszy pan od mikrofonów? Widzowie dobrze go znają

Pan Marek z "The Voice Senior" od lat wspiera uczestników przed wejściem na scenę. Kim jest? Widzowie dobrze go kojarzą.

Mimo zawirowań w TVP, widzowie nie musieli długo czekać na nowe odcinki formatu "The Voice Senior". Odświeżona, piąta edycja programu - z nową jurorką i nową prowadząca - miała premierę 7 stycznia 2024 roku. Choć wielbiciele programu są przyzwyczajeni do zmian w ekipie oraz uczestnikach, tak jest kilka niezmiennych elementów, bez których ani rusz. Należy do nich postać eleganckiego seniora, który prowadzi uczestników show na scenę.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski komentuje atmosferę w TVP

"The Voice Senior". Kim jest pan Marek? Widzowie dobrze go znają

Senior, który prowadzi utalentowanych emerytów na scenę i uspokaja przed tremą, to Marek Grąbczewski. Jego doświadczenie w telewizji zdradzają komentarze widzów w mediach społecznościowych. Mężczyzna od lat jest związany z pracą na scenie przy wielkich produkcjach. "Pana Marka pamiętam przede wszystkim z benefisów w Teatrze STU w Krakowie", "Pan Marek, od kiedy sięgam pamięcią, pracował przy największych produkcjach na żywo TVP. Był wszędzie tam, gdzie odbywały się duże projekty stacji", "Ojej, pan, który najdłużej gościł na scenie w amfiteatrze opolskim podczas festiwalu polskiej piosenki" - czytamy.

"The Voice Senior". W piątym sezonie dużo zmian

W piątej odsłonie "The Voice Senior" pojawiły się nowe twarze. Miejsce syna lidera Budki Suflera zajęła Halina Frąckowiak. Reszta składu pozostała bez zmian - uczestnikom wciąż jurorują: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik. Z programem pożegnała się także Małgorzata Tomaszewska, która przygotowuje się do narodzin dziecka. Miejsce prezenterki zajęła Marta Manowska, która prowadziła już poprzednie edycje programu i doskonale znana jest z takich formatów jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Towarzyszy jej Rafał Brzozowski. Halina Frąckowiak nie kryje ekscytacji z powodu roli trenerki, którą jej powierzono. - Zawsze mówię, że tam, gdzie jest muzyka, jest miłość. Każdej osobie występującej na scenie, życzę, żeby była pierwsza - wygrała program, była szczęśliwa, dostrzeżona. Życzę, żeby wszyscy cały czas mogli śpiewać profesjonalnie lub żeby muzyka cały czas była ich pasją - czytamy wypowiedź piosenkarki w informacji prasowej.

Jurorzy programu 'The Voice Senior'Jurorzy programu 'The Voice Senior' Fot. @The Voice Senior TVP / Facebook

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.