"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia przekazała radosne wieści. Pochwaliła się zdjęciem z maleństwem

Julia z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z internautami dobrymi wieściami. Była uczestniczka hitu TVN dodała zdjęcie, na którym zapozowała z dzieckiem. Poznajcie szczegóły.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to niekwestionowany hit stacji TVN. Przez lata emisji widzowie zżyli się z uczestnikami i z zaciekawieniem śledzą ich dalsze losy po zakończeniu udziału w eksperymentalnym show. Julia wystąpiła w szóstej edycji show. Wówczas została sparowana z Tomaszem. Niestety, w tej relacji bardzo szybko pojawiły się pewne zgrzyty i konflikty, a para podjęła decyzję o rozstaniu. Mimo niepowodzenia w programie Julia aktywnie działa w sieci. Właśnie pokazała zdjęcie z noworodkiem. Posypały się same gratulacje.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia pochwaliła się radosną nowiną. "Kocham nad życie"

W ubiegłym roku Julia przekazała dobre wieści. Pokazała zdjęcie z USG, a także pochwaliła się dziecięcymi ubrankami. Okazało się, że już niedługo zostanie starszą siostrą, gdyż jej tata i jego żona spodziewają się potomka. Od tamtego momentu minęło już jednak trochę czasu, a dziecko jest już na świecie. Dumna Julia opublikowała na Instagramie wzruszający wpis, na którym pochwaliła się pociechą i wstawiła zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć, jak trzyma noworodka w ramionach, a promienny uśmiech nie schodzi jej z twarzy. "ALERT RCB: SERCE ZAJĘTE! Kocham nad życie. Będę najlepszą siostrą, jaką potrafię" - napisała pod postem. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia została starszą siostrą. Internauci ruszyli z gratulacjami 

Po chwili pod opublikowanym postem zaczęły pojawiać się liczne komentarze. Internauci w mgnieniu oka zaczęli sypać gratulacjami i przekazywać miłe słowa. "Wychowasz, jak swoje, mówię ci" - napisała jedna z internautek. "Gratulacje dla rodziców tego cudnego maleństwa i dla rodzeństwa oczywiście" - dodała kolejna. "Gratuluję z całego serca" - dopisała następna. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta pokazała zdjęcia córki zaraz po urodzeniu. "Była taka mała".

Julia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Julia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Player

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.