"Love Island". Finałowa para ogłosiła rozstanie. To definitywny koniec ich związku

Ósmy sezon "Love Island" jest już za nami, ale jego echa nie milkną ani na moment. Pamiętacie wielką aferę po finale? Jest ciąg dalszy. Jedna z par potwierdziła informację o rozstaniu.

"Love Island" to jedno z najpopularniejszych reality show. Przez kilka lat emisji format zyskał wielu sympatyków, którzy z zaciekawieniem śledzą dalsze poczynania uczestników. Ostatnio widzowie mieli okazję oglądać ósmą odsłonę randkowego show. Trzeba przyznać, że działo się w niej naprawdę sporo, a fani na nudę czy brak emocji z pewnością narzekać nie mogli. Choć od wielkiego finału minęło już kilka tygodni, to działania uczestników można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co u nich słychać? Jedna z finałowych par właśnie potwierdziła rozstanie.

Zobacz wideo Zwyciężczyni "Love Island" zrobiła sobie nowe zęby. "Nie mogę wytrzymać"

"Love Island". Afera po finale 

Przypominamy, że do finału ósmej edycji dostały się cztery pary. Dzięki głosom widzów zwycięzcami zostali Laura i Armin. Drugie miejsce przypadło Jaqueline i Bartkowi. Na trzecim miejscu uplasowała się Karolina z Rafałem. Ostatnią pozycję zajęła Oliwia z Adamem. Mało kto spodziewał się, że tuż po wielkim finale między uczestnikami rozpęta się kolejna drama. A jednak. Jaqueline oświadczyła na Instagramie, że wraca do Polski jako singielka. Okazało się, że nakryła Bartka i Karolinę w dwuznacznej sytuacji. Ci nie mieli sobie jednak nic do zarzucenia. Twierdzili, że to, co ich łączy, jest szczere. Mimo to zachowanie tej dwójki odbiło się szerokim echem w sieci. Do sprawy włączyła się sama prowadząca. Po tych wydarzeniach Bartek zdecydował się wystosować specjalne oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił Jaqueline.

 

"Love Island". Finałowa para potwierdza rozstanie 

To, co wydarzyło się po finale, z pewnością dało widzom nadzieję, że Bartek i Karolina stworzą parę po programie. Przez jakiś czas relacjonowali wspólnie spędzane momenty i wydawało się, że spijają sobie z dzióbków. Mimo to od jakiegoś czasu przestali się razem pokazywać. Fani zaczęli się dopytywać, co dalej z ich relacją. Wygląda na to, że Bartek postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. Jak się okazuje, jego związek z Karoliną nie przetrwał. Uczestnicy definitywnie zakończyli znajomość.

Cały czas mam zapchaną skrzynkę pytaniami o Karolinę, więc to najwyższy czas, aby wam to powiedzieć. Z Karoliną spróbowaliśmy, stety niestety nie wyszło, takie jest życie. Każde z nas idzie w swoją stronę i myślę, że na tym to zostawmy - oznajmił na InstaStories. 

"Love Island". Jaqueline komentuje rozstanie Bartka i Karoliny 

Do zaistniałej sytuacji postanowiła odnieść się Jaqueline. Uczestniczka przeprowadziła na Instagramie słynną serię pytań Q&A. Jedno zapytanie dotyczyło relacji Karoliny i Bartka. Internautka bez owijania w bawełnę napisała wprost. "Słyszałaś już o końcu miłości B&K? To było do przewidzenia" - stwierdziła. Jaqueline nie pozostawiła jej bez odpowiedzi. "Szkoda. Wydawało mi się, że do siebie pasują" - napisała. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Więcej o:
Copyright © Agora SA