"Milionerzy". "Ta karczma Rzym się nazywa..." i co dalej? Uczestnik ryzykował. Nie było warto

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Tym razem w programie zawitał pan Przemysław Wawrzyński. Jak sobie poradził z trudnymi pytaniami w grze o milion złotych?

Za nami 686. odcinek programu "Milionerzy". Tym razem w show pojawił się pan Przemysław Wawrzyński z Kurowic. Uczestnik przyznał, że pracuje w firmie transportowej. Dodał, że ta praca nie należy do najłatwiejszych. Po krótkiej wymianie zdań z Hubertem Urbańskim przeszedł do gry. Nie ukrywał pewności siebie. - Już nie ma odwrotu - przyznał ze śmiechem. Jak poradził sobie z pytaniami? Sprawdźcie!

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "Milionerach". Czemu się nie zgłosiła?

"Milionerzy". To pytanie nie było łatwe. Czy udało się wybrać poprawną odpowiedź?

Pan Przemysław na początku programu otrzymał pierwsze pytanie. Miał za zadanie wskazać odpowiednią kontynuację wiersza. Brzmiało: Dokończ fragment wiersza Adama Mickiewicza: "Ale zemsta, choć leniwa, nagnała cię w nasze sieci; Ta karczma Rzym się nazywa...". Bohater odcinka od razu zaczął się zastanawiać nad poprawną odpowiedzią. Zostały dla niego przygotowane cztery możliwe warianty:

  • A. pod nią długi tunel kreci"
  • B. spisują w niej filareci"
  • C. tam klątwa trwa od stuleci"
  • D. kładę areszt na waszeci"

"Milionerzy". Tak brzmiała dobra odpowiedź na pytanie

Pan Przemysław od razu zaczął się zastanawiać. Chciał wskazać odpowiednią opcję drogą dedukcji. Na samym początku odrzucił dwa pierwsze warianty. Bez wahania stwierdził, że kompletnie nie pasują do twórczości Mickiewicza. Później zrezygnował również z opcji "D.", która również wydała mu się nieodpowiednia. Ostatecznie zaznaczył opcję "C.". - Odrobinę zaryzykuję... - stwierdził. Jednak się nie opłaciło. Odpowiedź była błędna. Poprawnym wersem było "D. kładę areszt na waszeci". Niestety pan Przemysław musiał pożegnać się z programem bez pieniężnej nagrody. 

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 667. odcinku "Milionerów" pojawił się pan Jakub. Uczestnik nie ukrywał pewności siebie. Wszystko zmieniło się, gdy musiał odpowiedzieć na pytanie związane z metalem. Aby wybrać poprawną odpowiedź wykorzystał wszystkie koła ratunkowe. W 668. odcinku programu wystąpiła pani Agata. Uczestniczka napotkała problemy przy inwokacji z "Pana Tadeusza". Na szczęście publiczność okazała się nieoceniona. Dzięki osobom w studio udało się wybrać poprawną opcję. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". "Gdzie się pierze pierze?" Pan Mikołaj nie wiedział. Publiczność nie zawiodła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.