"Damy i wieśniaczki". Ewa wątpiła w swoje piękno. Niesamowita metamorfoza w programie

Ewa wzięła udział w najnowszym sezonie programu "Damy i wieśniaczki". Rolniczka nie miała najlepszego zdania na temat swojego wyglądu. Producenci przygotowali dla niej niespodziankę.

Ewa jest uczestniczką najnowszej odsłony programu "Damy i wieśniaczki". Rolniczka po raz pierwszy w życiu miała szansę zobaczyć, jak wygląda życie Kasi, która mieszka w dużym mieście. Uczestniczka ze wsi zebrała się na szczere wyznanie w programie. Zdradziła, że w swoim życiu nie ma czasu na przyjemności. Nigdy nie była w kinie czy na basenie. Dodała również, że obce są jej tematy związane z kosmetyką. Przez to Ewa nie była zadowolona ze swojego wyglądu. - Rozczochrana, rozmemłana, brzydka - mówiła o sobie.

Zobacz wideo Monika Richardson szczerze o metamorfozie. Mówi także o fryzurze

"Damy i wieśniaczki". Uczestniczka była dla siebie zbyt ostra. Wszystko się zmieniło, gdy przeszła ogromną metamorfozę

Życie Ewy z najnowszego odcinka "Dam i wieśniaczek" wypełnia praca. Uczestniczka na co dzień nie ma czasu na spełnianie własnych potrzeb. Gdy jednak znajdzie chwile, idzie biegać. Codzienność Ewy i Kasi została kompletnie zamieniona. Rolniczka miała okazję na nowe doświadczenia. Przyjechała do Warszawy, gdzie czekały na nią pierwsze niespodzianki. Na początku otrzymała profesjonalne buty do biegania. Nie posiadała się z radości. Później Ewa miała okazję po raz pierwszy w życiu wykazać się na basenie i strzelnicy. Na samym końcu przyszła pora na ogromną metamorfozę. Kobieta miała okazję skorzystać z usług fryzjera oraz kosmetyczki, którzy kompletnie ją odmienili. Ewa nie mogła uwierzyć własnemu odbiciu w lustrze. W końcu zrozumiała, że w każdej kobiecie drzemie piękno. Zadowolona wysłała zdjęcie swojemu mężowi, który był zachwycony metamorfozą. Więcej zdjęć Ewy przed i po przemianie znajdziecie w galerii na górze strony.

'Damy i wieśniaczki''Damy i wieśniaczki' 'Damy i wieśniaczki'. Ewa przeszła ogromną metamorfozę. Nigdy nie była u kosmetyczki. 'Rozczochrana, rozmemłana'/fot. player.pl

"Damy i wieśniaczki". Fani okazali wsparcie uczestniczce. Wyznali, co sądzą na temat jej słów

Ewa nie lubiła swojego wyglądu sprzed metamorfozy. Mówiła o sobie w ostrych słowach. Fani nie zgadzali się z jej opinią. Twierdzili, że uczestniczka sama siebie nie docenia. W mediach społecznościowych okazali jej dużo wsparcia i zrozumienia. "Nie jest pani brzydka, jest pani piękną, ale bardzo zmęczoną kobietą. Dodatkowo jest pani elokwentna i inteligentna. Ja w panią wierzę, a teraz pora, by pani uwierzyła w siebie", "Jesteś piękna, piękna w tym jak mówisz i jak się uśmiechasz", "Bardzo fajna dziewczyna", "Piękna jesteś" - czytamy pod postem na Instagramie. Jak oceniacie przemianę Ewy? ZOBACZ TEŻ: Derpieński w "Damach i wieśniaczkach" prawie potrąciła owcę. Nie przetrwała bez dollarsów

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.