"Rolnik szuka żony". Wyciekło zdjęcie ze ślubu Krzysztofa. Jessica komentuje

Wygląda na to, że Krzysztof z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w końcu zaznał szczęścia w miłości. Do sieci trafiło zdjęcie z wesela. Pozował z piękną blondynką. Co na to Jessica, która była jego kandydatką w programie?

"Rolnik szuka żony" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów TVP, którzy chętnie podglądają, jak rozwijają się relacje między uczestnikami. Rolnicy i rolniczki zapraszają do swoich gospodarstw osoby, które ich zainteresują i tam mają szansę się bliżej poznać. W piątym sezonie mieliśmy okazję śledzić losy Krzysztofa Zembrzuskiego, który pochodzi z Osówca w okolicy Przasnysza na Mazowszu. Wówczas jedną z jego kandydatek była Jessica Miemiec. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia ze ślubu z inną kobietą.

Zobacz wideo Manowska nie przychodzi na wszystkie śluby "Rolników". Ma ku temu powód

"Rolnik szuka żony 5". Wyciekło zdjęcie ze ślubu Krzysztofa Zembrzuskiego

Krzysztof Zembrzuski pięć lat temu na oczach całej Polski szukał miłości w programie. Jedną z jego kandydatek była Jessica. - Rozstaliśmy się w stosunkach przyjacielskich, jest spokój i jest dobrze. Rolnika żadnego nie ma, jestem sama. Czas pokaże, co dalej będzie - mówiła Miemiec w rozmowie na kanapie "Pytania na śniadanie". Wygląda na to, że po tylu latach rolnik w końcu odnalazł szczęście w miłości. Mimo że sam Krzysztof po zakończeniu emisji odsunął się z mediów, to wszystko zdradził jego kolega z programu. Łukasz Sędrowski opublikował zdjęcie Zembrzuskiego ze ślubu. U jego boku można było zobaczyć piękną blondynkę. Zdjęcie ze ślubu Krzysztofa Zembrzuskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

"Rolnik szuka żony 5". Jessica pieje z zachwytu nad Krzysztofem. Skomentowała zdjęcie ze ślubu

Jessica Miemiec nie pała negatywnymi uczuciami wobec Krzysztofa i życzy mu jak najlepiej. W rozmowie z serwisem Show News przyznała, że jest on idealnym kandydatem na męża. Wierzy, że będzie mu się dobrze układać w małżeństwie. "Krzysio! Jakie extra zdjęcie! Jaka piękna panna młoda! Nie sądzę, by żartował ze ślubu, bo to dla niego poważna sprawa, on się naprawdę ożenił! Uważam, że będzie wspaniałym mężem, bo to bardzo spokojny i delikatny chłopak. Pobyt w jego gospodarstwie wspominam z przyjemnością i życzę młodej parze długiego i szczęśliwego życia" - mówiła Jessica Miemiec w rozmowie z serwisem Show News. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.