Szokująca przemiana Agnieszki ze "ŚOPW". Przez te włosy możecie jej nie poznać

Agnieszka wystąpiła w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i rozkochała w sobie widzów. Od udziału w programie w jej życiu wiele się zmieniło. Uczestniczka przeszła spektakularną metamorfozę. Po dawnym wizerunku nie pozostało ani śladu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program matrymonialny emitowany na antenie TVN od 2016 roku. Przez lata emisji randkowe show doczekało się dziewięciu sezonów i zgromadziło wokół siebie rzeszę widzów, którzy z ogromnym zaciekawieniem śledzą kolejne poczynania uczestników. Program polega na tym, że nieznajomi sobie ludzie - dobrani przez ekspertów - stają na ślubnym kobiercu. W kolejnych tygodniach muszą zadecydować, czy pozostają w małżeństwie. Choć format wzbudza pewne kontrowersje, to dzięki niemu niektórym udało się zbudować szczęśliwe relacje. Kilka lat temu w drugiej edycji show wystąpiła Agnieszka Antosik. Od tamtego czasu sporo się zmieniła. Dziś moglibyście jej nie poznać. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza jest nie do poznania. Co za fryzura!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Agnieszki i Marcina nie przetrwało próby czasu 

Agnieszka z drugiego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była ulubienicą widzów. Programowi eksperci dobrali ją w parę z Marcinem Wichrowskim i byli przekonani, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje. Niestety, życie napisało nieco inny scenariusz. Mimo licznych starań z obu stron bardzo szybko okazało się, że nie są dla siebie odpowiednimi partnerami. W tym przypadku małżeństwo zakończyło się rozwodem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka przeszła spektakularną metamorfozę. Trudno ją rozpoznać

Od udziału Agnieszki w programie minęło już trochę czasu, a w jej życiu zaszło sporo zmian. Przede wszystkim diametralnie zmieniła fryzurę. Po charakterystycznych, krótkich i lekko uniesionych włosach nie pozostał już ślad. Kobieta je zapuściła. Teraz na jej głowie gości blond. Oprócz tego zdecydowała się rozwinąć własny biznes. Odnalazła również prawdziwą miłość. W 2021 roku ponownie wyszła za mąż.

 

Niedługo potem w jej życiu zaszły kolejne zmiany. Agnieszka została mamą i powitała na świecie syna. "Nie sądziłam, że macierzyństwo tak wiele mnie nauczy, a to dopiero początek. Stałam się jeszcze lepszą wersją siebie, bardziej cierpliwą, z większą pokorą i dystansem. Jeszcze lepiej zorganizowaną, 'ogarniętą' w układaniu klocków dnia i tygodnia i jeszcze bardziej wdzięczną za bliskie relacje w rodzinie, w biznesie, w przyjaźniach. Gdyby nie relacje to byłoby dużo ciężej" - napisała niegdyś na Instagramie. Więcej zdjęć uczestniczki znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

 
Więcej o: