W poprzednim odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Łukasz Baniak, matematyk z Wieliczki. Gracz zawodowo zajmuje się analizowaniem sprzedaży słodyczy. Już przy drugim pytaniu musiał poprosić o podpowiedź publiczności. Jak poszła mu droga do miliona? Strzał przy pytaniu za 40 tysięcy złotych o naparstnicę okazał się błędny i Łukasz wyszedł ze studia z tysiącem złotych. Sprawdźcie, czy znalibyście odpowiedź na to pytanie. W najnowszym odcinku "Milionerów" o główną nagrodę zawalczyła Magdalena ze Sławna. Pytanie o ciasto francuskie sprawiło jej spory problem.
W 653. odcinku "Milionerów" grę rozpoczęła Magdalena Białecka ze Sławna. Uczestniczka jest aktualnie na urlopie macierzyńskim, studiuje inżynierię zarządzania i pisze książkę o długiej drodze do macierzyństwa. Do studia zabrała ze sobą przyjaciółkę Agnieszkę. Pierwsze pytanie nie sprawiło Magdzie problemu. Wątpliwości pojawiły się przy drugim pytaniu i uczestniczka teleturnieju poprosiła o pomoc publiczność. "I bogacz i dziad tu są za pan brat i każdy ma uśmiech na twarzy. A panny to ma słodziutkie ten gród, jak sok, czekolada i miód". Ten gród to" - przeczytał Hubert Urbański. "A. Wrocław, B. Warszawa, C. Lwów, D. Wilno" - dorzucił prowadzący. Publiczność w studiu wskazała prawie jednomyślnie odpowiedź "C", która okazała się poprawna. Następne pytanie dotyczyło ciasta francuskiego. Uczestniczka nie była przekonana, ale odważnie zaznaczyła odpowiedź "D". I niestety się przeliczyła. Prawidłowa odpowiedź to listkowanie i ze studia wyszła jedynie z gwarantowaną kwotą 1000 zł.
Charakterystyczne dla ciasta francuskiego rozwarstwienie nazywane jest:
W 609. odcinku programu TVN-u wystąpił pan Mateusz. Uczestnik miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie związane z piosenką polityczną Pawła Kukiza. Bohater odcinka postanowił zaryzykować. Dzięki spontanicznej decyzji zdobył aż 125 tysięcy złotych. Jego radość nie trwała jednak zbyt długo. Następne pytanie okazało się trudniejsze. Pan Mateusz opuścił studio z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych. W 608. odcinku "Milionerów" widzowie mogli podziwiać grę pani Kingi. Uczestniczka musiała odpowiedzieć na pytanie dotyczące twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Niestety, nie znała poprawnej odpowiedzi. Na tym etapie zakończyła przygodę z teleturniejem. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Wygraną chciała zainwestować w mieszkanie. Przeszkodzili jej The Beatles
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Nagły obrót sprawy. Dziennikarze TVN Turbo znów staną przed sądem. Znamy szczegóły
Monika Brodka zwykle nie publikuje takich kadrów. Pokazała dziecko i partnera
Roksana Węgiel tłumaczy się z afery z księdzem. Wspomniała o cenniku
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Dorota Wellman jest mężatką od 38 lat. Zdobyła się na rzadkie wyznanie o ukochanym
Korwin Piotrowska nie wytrzymała po komentarzu Rzeźniczaka o ciele influencerki. "Kiedy tak znormalizowaliśmy chamstwo?"
Kaczorowska w mocnym wpisie na Dzień Ojca. To powiedziała o Peli
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła