"Chłopaki do wzięcia". Sporu ciąg dalszy. Karina pozwie Aldonę? Postawiła sprawę jasno

Karina i Stefan Koch to bohaterowie "Chłopaków do wzięcia". Ostatnio mężczyzna rozstał się ze skonfliktowaną z jego siostrą narzeczoną. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec medialnej wojny. Sprawa może trafić do sądu.

Program matrymonialny "Chłopaki do wzięcia" cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów Polsatu. Jego bohaterami są mężczyźni po przejściach, mieszkający na wsi lub w małych miasteczkach. Format pomaga im w odnalezieniu upragnionej miłości. Kochowie to jedni z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu. W ich życiu nieźle namieszała ukochana Stefana, która niemal od razu stanęła na wojennej ścieżce z jego siostrą. Obie panie nie szczędziły sobie uszczypliwości w sieci. Czyżby finał tej sprawy zakończył się w sądzie?

Zobacz wideo Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu

"Chłopaki do wzięcia". Aldona podzieliła Stefana i Karinę 

Fani programu z zaciętym tchem śledzili perypetie Aldony i Stefana. Zakochani szybko się zaręczyli. Sielankę przerwał jednak narastający konflikt między ukochaną a siostrą. Karina często umieszczała w mediach społecznościowych informacje na temat tego, co robiła jej przyszła bratowa. Ta nie pozostawała jej dłużna.

W pewnym momencie w sieci pojawiły się nawet informację o ciąży Aldony. Czas zweryfikował jednak te doniesienia. Okazało się, że nie była to prawda. Dlatego mężczyzna postanowił rozstać się w narzeczoną. Taki obrót spraw najprawdopodobniej uszczęśliwił Karinę. Rodzeństwo nie ukrywa, że obecnie dobrze się dogadują, a ich relację wyglądają prawie jak dawniej. 

"Chłopaki do wzięcia". Karina pozwie Aldonę?

Karina i Stefan prężnie działają w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieścili filmik, w którym opowiedzieli o tym, co się u nich dzieje. Stefan potwierdził, że nie jest już z Aldoną. Wyznał, że od rozstania widział się z nią jeszcze kilka razy, ale nie widzi szansy na kontynuowanie relacji.

 

Z kolei Karina dodała, że niedoszła bratowa nieustannie do niej wydzwania i zasypuje ją wiadomościami. "Jak ona przekroczy pewną granicę, spotkamy się w sądzie" - zagroziła. Wydaje się, że Stefan w pełni rozumie zachowanie siostry. W opublikowanym nagraniu wyraźnie podkreślił, że zamierza ją wspierać w każdej decyzji. Więcej zdjęć rodzeństwa znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Stefan i Karina 'Chłopaki do wzięcia'Stefan i Karina 'Chłopaki do wzięcia' Facebook/ Chłopaki do wzięcia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.