"Chłopaki do wzięcia". Szczena zrobił metamorfozę ukochanej. "Sam stworzyłem tę nową fryzurę"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski z programu "Chłopaki do wzięcia" aktywnie działa w sieci. Tym razem zaprezentował, jaką przemianę zafundował Joannie Wieloch. Wszystko wskazuje na to, że wziął sprawy w swoje ręce i sam chwycił za farbę. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Program matrymonialny "Chłopaki do wzięcia" cieszy się sporą popularnością wśród widzów Polsatu. Jego bohaterami najczęściej są mężczyźni po przejściach, mieszkający na wsi lub w małych miasteczkach. Format pomaga im w odnalezieniu drugiej połówki. Nie da się ukryć, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wieloch byli jednymi z najbardziej charakterystycznych uczestników. Ostatnio informowaliśmy o tym, że para mogła dać sobie kolejną szansę. Teraz wracamy z kolejną rewelacją. Do sieci trafiło nowe nagranie. Tym razem Szczena postanowił zabawić się we fryzjera. Musicie to zobaczyć.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Chłopaki do wzięcia". Szczena się przebranżowił? Odpowiada za metamorfozę ukochanej. Teraz jest ruda. "Fajnie wyszło" 

Szczena już na zawsze zapadł w pamięci widzów. Na początku jego wybryki wydawały się nawet zabawne. Z pewnością większość fanów kojarzy scenę, w której ukradł matce rower. Później jego zatargi z prawem zaczęły być o wiele bardziej poważne. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi. Gdy wpadł w tarapaty, jego ukochana cierpliwie na niego czekała. Mimo to związek nie przetrwał próby czasu i para się rozstała.

Po wyjściu z więzienia mężczyzna zmienił się nie do poznania. Odzyskał ukochaną, z którą w 2021 roku doczekał się syna. Niedługo po tym media obiegła informacja, że parze odebrano dziecko, a Ryszard ponownie trafił do aresztu. Ostatnio Szczena wykazuje wzmożoną działalność w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że mógł już opuścić więzienne mury. Na jego TikToku coraz częściej pojawiają się nagrania w towarzystwie Joanny. W najnowszym z nich możemy zobaczyć kobietę po przebytej metamorfozie. Ukochana Szczeny zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Teraz jest ruda. Trzeba przyznać, że w takim odcieniu jej do twarzy. 

Jak się okazuje, za cały przebieg metamorfozy odpowiedzialny jest Ryszard. W jednym z komentarzy wyjaśnił internautom, że to on podjął się tego trudnego przedsięwzięcia i jest zadowolony efektem końcowym swojej pracy. "A wiecie, że ja sam stworzyłem tę nową fryzurę, czyli nałożyłem kolor. Myślę, że fajnie wyszło, jak na pierwszy raz. A wy co o tym myślcie?" - zapytał. Na odpowiedź fanów nie musiał długo czekać. Internauci są jednomyślni. "Śliczna!",  "Asi najfajniej w rudym chyba" - czytamy.

"Chłopaki do wzięcia". Karina pokazała archiwalne zdjęcie. Niegdyś była blondynką. "Ronione kalkulatorem"

Karina Koch jest jedną z uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Co prawda kobieta nie ma szczęścia w miłości, ale może pochwalić się sporym gronem fanów. Aktywnie działa w mediach społecznościowych i często wchodzi z nimi w interakcję. Ostatnio postanowiła podzielić się archiwalnym zdjęciem. Karina pokazała fotografię sprzed lat, na której wyglądała zupełnie inaczej. Wówczas na jej głowie gościł platynowy blond. Być może uczestniczka rozważa jakieś zmiany w wyglądzie i dlatego wzięło ją na wspominki. "Mega stare zdjęcie. Robione kalkulatorem. Może znowu sobie zrobić takie mocne pasemka?" - napisała w poście. Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Karina dopiero co się rozstała, a u jej boku tajemniczy mężczyzna. Ma podobną fryzurę do niej.

Więcej o: