"Chłopaki do wzięcia". Karina dopiero co się rozstała, a u jej boku tajemniczy mężczyzna. Ma podobną fryzurę do niej

Karina z "Chłopaków do wzięcia" coraz częściej pozuje w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Wygląda na to, że uczestniczka show odnalazła nową miłość.

Karina Koch zyskała rozpoznawalność dzięki serialowi dokumentalnemu "Chłopaki do wzięcia". Uczestniczka po wzięciu udziału w show zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych, a jej życie cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. W ostatnim czasie na Facebooku programu pojawiło się wideo, w którym Karina pokazała swojego partnera. Jak się jednak okazało, związek nie przetrwał próby czasu. Później była singielką, a teraz w jej mediach społecznościowych często pojawia się pewien tajemniczy mężczyzna. To spowodowało, że widzowie spekulują na temat jej statusu związku.

"Chłopaki do wzięcia". Karina z nowym chłopakiem

"Tym razem tylko na jednym zdjęciu uśmiech. Na pozostałych bardziej poważnie, bo miejsce tego wymaga. Odwiedziliśmy stary Cmentarz Ewangelicki w Raciborzu" - napisała Karina pod nowymi zdjęciami. Na fotografiach widzimy mężczyznę, w którego towarzystwie często pozowała w ostatnich miesiącach. Kadr pary wzbudził ekscytację wśród fanów show, a pod opublikowanym postem pojawiły się pozytywne komentarze. Internauci nie szczędzili Karinie miłych snów i zaczęli sypać komplementy. "Dobrze was razem widzieć. Bardzo wam kibicuje i super do siebie pasujecie", Pięknie razem wyglądacie!", "Szczęścia" - czytamy w komentarzach.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" rozstała się z poprzednim partnerem

Karina z "Chłopaków do wzięcia" długo szukała miłości. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że znalazła ją w ramionach Grzegorza. Zakochani publikowali radosne zdjęcia w sieci, ale sielanka nie potrwała długo. Zwrot akcji nastąpił w październiku 2022 roku, kiedy przyznała, że związek nie przetrwał próby czasu. Jeden z fanów zapytał wtedy, dlaczego rozstała się z partnerem. Jak się okazało, problemem była zazdrość. "O zazdrość poszło. Za dużo znajomych mam i o to właśnie chodzi" - wyjawiła Karina. W jednym z odcinków "Chłopaków" przyznała zaś, że do rozpadu przyczynił się także hejt. "To mi rozwaliło związek, ten cały hejt ludzi. (...) To się nazywa koszt sławy. Mój były partner spotkał się z oskarżeniami, że jest np. głupi, dlatego, że jest ze mną" - mówiła.

Więcej o: