"Chłopaki do wzięcia". Karina w ogniu krytyki. Nagranie oburzyło fanów. "Takie rzeczy są intymne"

Na profilu "Chłopaków do wzięcia" pojawiło się nagranie Kariny z jej partnerem. Część widzów jest zaskoczona otwartością uczestniczki.

Karina Koch zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". Uczestniczka po wzięciu udziału w show zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych, a jej życie cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. W ostatnim czasie na Facebooku programu pojawiło się wideo, w którym Karina pokazuje swojego partnera. Choć bohaterka show ochoczo opowiada o swoich potrzebach, internauci czują niesmak, zarzucając jej dziecinne zachowanie.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak nie zamyka drzwi przed Edwardem Miszczakiem i przyznaje: Nie mieliśmy okazji się pożegnać

"Chłopaki do wzięcia". Karina bez ogródek o wybranku

Losy Kariny z "Chłopaków do wzięcia" śledzi i komentuje sporo widzów. W ostatnim czasie profil programu na Facebooku wrzucił filmik uczestniczki z partnerem. Para wybrała się na wspólny spacer, podczas którego towarzyszyły jej kamery. Karina i jej partner wymieniali między sobą czułości, a w tle mogliśmy słyszeć przemyślenia bohaterki. "Szliśmy na spacer, było błoto. Wziął mnie na ręce i przeniósł. Jak dżentelmen. (...) Zawsze jak byłam młodsza, chciałam tak pospacerować za rączkę z facetem, a nie było możliwości, albo nie chcieli, albo tylko bzykanko ich interesowało. (…) Mam apetyty na miłość, zakochać się" - mówiła Karina. 

"Chłopaki do wzięcia". Widzowie skrytykowali Karinę

Co ciekawe, widzom nie spodobała się otwartość uczestniczki. Fani "Chłopaków do wzięcia" wytknęli jej  "dziecinne zachowanie", twierdząc, że działa pod publikę. "Co za głupota, nie ma komu opowiadać, tylko całej Polsce. Takie rzeczy są intymne", "Dziecinada, specjalnie do kamery, celowo pod publiczkę to robi", "O takich rzeczach się nie mówi" - czytamy w komentarzach. Zarzuty internautów nieco dziwią, bowiem format programu "Chłopaki do wzięcia" polega przecież poszukiwaniach drugiej połówki. Na szczęście pojawiły się też głosy życzące szczęścia zakochanym. 

"Chłopaki do wzięcia". Karina na zdjęciu sprzed lat

Karina w ostatnim czasie zaskoczyła internautów archiwalną fotografią. Uczestniczka postanowiła wrócić do wspomnień i udostępnić zdjęcie sprzed czterech lat z wyjazdu do Niemiec. Miała wówczas o wiele dłuższe włosy. Przyznała, że nie czuła się w nich komfortowo. Internauci zgodnie stwierdzili jednak, że wyglądała doskonale.

Więcej o:
Copyright © Agora SA