"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" i Asia naprawdę są znowu razem? Jest nagranie

Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha to najsłynniejsi bohaterowie polsatowskiego programu "Chłopaki do wzięcia". Para od początku wzbudzała wiele kontrowersji. Między innymi przez swój bardzo burzliwy związek.

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów na Polsacie. Jego bohaterami są mężczyźni żyjący na wsi i w małych miasteczkach. Ich celem natomiast było znalezienie dla siebie drugiej połówki. Chociaż mało któremu faktycznie udało się tego dokonać, to związek Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego i Joanny Wieloch zna każdy, kto program oglądał. Jednak ich relacja była pełna sprzeczek i konfliktów. Para na zmianę rozstawała się i schodziła. A jak wygląda to teraz?

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

Ryszard "Szczena" Dąbrowski miał zawsze na bakier z prawem

Uczestnik i jego teksty są już kultowe. Widzom szczególnie zapadł w pamięci moment, jak ukradł rower swojej własnej matce. Niestety kolejne występki były już tylko poważniejsze. W 2018 roku policja poszukiwała go trzema listami gończymi m.in. za prowadzenie po spożyciu alkoholu oraz oszustwa kredytowe. Wkrótce potem mężczyzna został zatrzymany. W tym czasie Joanna cierpliwie czekała na ukochanego. Zamieszkała nawet z jego matką. Mimo tego para się rozstała.

Po wyjściu na wolność "Szczena" przeszedł prawdziwą metamorfozę. Odzyskał Joannę, z którą w 2021 roku powitał na świecie syna Marcela. Dąbrowski zaprzyjaźnił się z siłownią i rozpoczął nową karierę. Zaczął brać udział w walkach freak fightowej federacji MMA VIP. Wydawałoby się, że bohaterowie powoli wychodzą na prostą. Niedługo jednak media obiegła informacja, że po jednej z domowych awantur parze odebrano dziecko. Ryszard ponownie trafił do aresztu. 

"Szczena" pokazuje Joannę na TikToku

W ostatnim czasie Dąbrowski nie udzielał się w sieci. Wiele osób zakładało, że wynika to z jego pobytu w areszcie. Okazuje się, że mężczyzna może już nie przebywać w więzieniu. Na TikToku pojawiło się konto "Szczeny". W pierwszym filmiku pochwalił się nawet, że wziął udział w jednym z teledysków.

Poza tym pojawiło się nagranie ze zdjęciami Joanny Wielochy. W związku z tym fani zaczęli się zastanawiać, czy kobieta wróciła do swojego byłego partnera?  Szczególną uwagę internauci zwrócili na podpis pod filmikiem "Moja Asieńka", co mogłoby sugerować, że para znów jest razem. 

Więcej o: