"Damy i wieśniaczki". Różową Izę Macudzińską przerosło sprzątanie chlewu. "Nie zjem więcej schabowego"

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" wzięła udział w programie "Damy i wieśniaczki". Sprzątając chlew, celebrytka przeżywała ciężkie chwile.

Polska wersja programu "Damy i wieśniaczki" zadebiutowała na antenie TTV w 2016 roku i do dziś cieszy się sporą popularnością. Format polega na tym, że kobiety przyzwyczajone do luksusów zamieniają się na kilka dni z paniami wiodącymi znacznie skromniejsze życie. W jednym z ostatnich odcinków wystąpiła Izabela Macudzińska. "Królowa życia" nie najlepiej zniosła pobyt na wsi.

Zobacz wideo Dlaczego odeszła z "Królowych życia", ile była w stanie wydać na ślub i dlaczego jej hejterzy kończą w sądzie? Sylwia Peretti gościem Plotka

"Damy i wieśniaczki". Izę Macudzińską przerosło sprzątanie chlewu. "Nie zjem więcej schabowego"

Iza Macudzińska postanowiła odpocząć od luksusowego życia i zgłosiła się do programu "Damy i wieśniaczki". "Królowa życia" trafiła na dolnośląską wieś, gdzie czekały ją nowe obowiązki. Celebrytka pełna gracji w różowym dresie ochoczo zabrała się do pracy, jednak sprzątanie chlewu nieco ją przerosło. Gwieździe TTV mocno przeszkadzał unoszący się tam zapach. Stwierdziła nawet, że nigdy już nie zje schabowego. Pomimo początkowego zapału, Izabela nie wytrzymała i w pewnym momencie zwymiotowała.

Jak zobaczyłam wielkie boby, które zostawiły w toaletce. Poczułam zapach, to oddałam im "koleżankę" - wyznała przed kamerą.

Dzielna "królowa życia" dokończyła jednak sprzątanie. Gospodarz był zaskoczony postawą celebrytki. Stwierdził, iż świetnie sobie poradziła i dodał, że niewielu udaje się przetrwać pracę w chlewie. "Myślałem, że ucieknie, ale zadanie wykonane na pięć" - podsumował.

"Damy i wieśniaczki". Laluna też wystąpiła w programie. Zbierała truskawki w żółtym futrze

Iza Macudzińska nie jest jedyną bohaterką "Królowych życia", która zdecydowała się na udział w "Damach i wieśniaczkach". Wcześniej w programie pojawiła się Laluna. Celebrytka nie była zachwycona pobytem na wsi, a praca w polu okazała się dla niej zbyt ciężka. Gwiazda TTV była też rozczarowana brakiem sieci komunikacyjnej. Szybko zaproponowała jednak rozwiązanie problemu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.