"Królowe życia". Izabela Macudzińska postawiła na ostre cięcie. Fani przecierają oczy: Kolor i ten blask

Izabela Macudzińska jest bohaterką nowego formatu stacji TTV. Celebrytka na wiosnę zdecydowała się na małą metamorfozę. Odświeżyła kolor i nadała włosom nową linię. Fani są zachwyceni efektem.

Izabela Macudzińska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" stacji TTV. Projektantka i stylistka mody zebrała już na Instagramie ponad 500 tysięcy obserwatorów i na bieżąco relacjonuje w sieci swoje codzienne życie. Po zakończeniu emisji "Królowych życia" pojawiła się w nowym formacie stacji TTV, gdzie występują też m.in. Laluna i Julia Von Stein. Program "Diabelnie boskie" jest także dokumentalną telenowelą, która pokazuje życie bogatych ludzi, którzy osiągnęli sukces. Izabela Macudzińska niedawno zapowiedziała metamorfozę. "Zmieniamy kolorek, czas na zmiany. Czekajcie na efekty" - powiedziała na Instagramie. Tak też zrobiła. Fani są zachwyceni efektem koloryzacji. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz wideo Sylwia Peretti o odejściu z "Królowych życia": Zrezygnowałam przez to, jak Łukasz i ja byliśmy postrzegani

"Królowe życia". Izabela Macudzińska w nowych włosach. "Wygląda jak nastolatka"

Izabela Macudzińska lubi eksperymentować z włosami i często korzysta z możliwości szybkiej metamorfozy za pomocą doczepów i peruk. Niedawno celebrytka zdecydowała się na krótsze, sięgające do ramion włosy. Właśnie wybrała się do fryzjera, aby odświeżyć kolor. Efektami zabiegu koloryzacji pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała nagranie prosto z salonu. "Nowa odsłona Izabeli. Piękny, czysty blond i niezwykle perfekcyjne strzyżenie. Jesteśmy zakochani w nowym looku" - czytamy na stronie salonu. Jeden z internautów zapytał fryzjerów, czy celebrytka korzystała z doczepów. "Włosy są delikatnie zagęszczone" - odpowiedział stylista. Fani są zachwyceni zmianą i nowym kolorem włosów Izabeli. 

Nie wiem, jak to robicie, ale jeszcze żadnemu fryzjerowi nie udało się u mnie uzyskać takiego koloru. Przepięknie.
Już nie raz pisałam, że taka długość włosów jest cudowna. A kolor i ten blask to już dopełnienie piękna. Wygląda jak nastolatka.
Wspaniały kolor, a cięcie perfekcyjne! - czytamy w komentarzach.
 

"Królowe życia". Co słychać u pozostałych bohaterek programu? Dagmara Kaźmierska dostała rolę w serialu

Fani Dagmary Kaźmierskiej mogą odetchnąć z ulgą. Jak się okazuje po zakończeniu produkcji "Królowych życia" celebrytka wcale nie zamierza znikać z ekranu. Tym razem została zaangażowana do obsady znanego serialu. Są już dostępne zdjęcia z planu, gdzie celebrytka pojawiła się cała na różowo. Dagmara Kaźmierska zagra samą siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Pojawi się już w 650. odcinku. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.