"Rolnik szuka żony". Roksana urodziła. Pierwsze kadry z maluszkiem chwytają za serce. Posypały się gratulacje

Roksana z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" powitała na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwi rodzice opublikowali wyruszający film w mediach społecznościowych. Fani ruszyli z gratulacjami.

Roksanę mieliśmy okazję poznać w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta pojawiła się w randkowym show TVP. Kandydatce przypadł do gustu Stanisław. Rolnik zaprosił ją na gospodarstwo, szybko jednak zdał sobie sprawę, że w telewizyjnym programie nie znajdzie szczęścia. W związku z tym postanowił zaproponować wszystkim kandydatkom jedynie przyjaźń. Roksana dała się poznać jako radosna i uśmiechnięta dziewczyna, dlatego niemal od razu przypadła do gustu widzom. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Roksana została mamą! Pokazała pierwsze ujęcia 

Po zakończeniu przygody z programem "Rolnik szuka żony" fani mogą śledzić losy Roksany za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta aktywnie prowadzi konto na Instagramie oraz kanał na YouTubie. Zaraz po zakończeniu emisji randkowego show Roksana przekazała radosną informację.  Okazało się, że kobiecie udało się odnaleźć miłość u boku innego mężczyzny. Krótko po tym para poinformowała o ciąży. Teraz powrócili z informacją o szczęśliwym rozwiązaniu. 

Jesteśmy już w trójkę. (...) Miałam być na obserwacji, ale parametry badania KTG wyszły, jakie wyszły i maluszek musiał już wyjść na świat - powiedziała.

Roksana udostępniła na YouTubie poruszający film, w którym poinformowała o tym, że została mamą. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała pierwsze ujęcia z dzieckiem. Chłopiec otrzymał imię Oliwier. "Jesteśmy już prawdziwymi rodzicami. Wiele się wydarzyło i każdego dnia byliśmy wystawiani na różne próby. Długi pobyt w szpitalu, łzy bezsilności, jak i radości, ciągła niewiadoma, oczekiwanie na decyzję, 20 minut najdłuższe w moim życiu... Jestem wdzięczna - wyznała."

 

"Rolnik szuka żony". Roksana urodziła. Nie obyło się bez komplikacji 

W dalszej części opublikowanego nagrania świeżo upieczeni rodzicie zdradzili, że nie obyło się bez komplikacji. Ich syn przyszedł na świat jako wcześniak. Roksana pojechała do szpitala na wizytę kontrolną, która finalnie zakończyła się niespodziewanym cesarskim cięciem. Całe szczęście sytuację udało się w porę opanować. Obecnie cała trójka jest już w domu. 

'Rolnik szuka żony'. Roksana z dzieckiem'Rolnik szuka żony'. Roksana z dzieckiem YouTube/@Sarna w terenie

Pod udostępnionym filmem pojawiły się liczne komentarze. Fani ruszyli z gratulacjami i nie szczędzili ciepłych słów. Posypały się same komplementy. "Gratulacje! Teraz się zaczyna piękny etap w życiu", "Gratuluję! Piękny czas, który szybko mija", "Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia dla was", "Rozpoczyna się piękna droga" - pisali. Świeżo upieczonym rodzicom przesyłamy serdeczne gratulacje. Zobacz też: Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" mieszka jak królowa. Salon na złoto, ale taras jeszcze wymaga pracy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.