Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" mieszka jak królowa. Salon na złoto, ale taras jeszcze wymaga pracy

Kamila Boś pokazała internautom wnętrza swojego domu. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się salonem bogato ozdobionym złotymi elementami. Taras wciąż jeszcze wymaga pracy.

Kamila Boś to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Wprawdzie w show nie udało jej się znaleźć miłości, ale widzowie nadal są ciekawi, co u niej słychać. Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazała obserwującym wnętrza swojego domu. Zdecydowanie jest tam luksusowo. 

Zobacz wideo Czy Danuta Martyniuk zatrudniła sprzątaczkę? Zdradziła, co robi w domowym zaciszu!

Tak mieszka Kamila Boś. Ściany ozdobione złotymi elementami 

Kamilę Boś obserwuje na Instagramie prawie 170 tysięcy użytkowników. Followersi mieli teraz okazję zobaczyć wnętrza domu rolniczki. Naszą uwagę zwrócił zwłaszcza efektowny salon. Ściana, do której jest przymocowany telewizor, została ozdobiona złotymi, geometrycznymi kształtami. 

screenscreen Fot. Instagram.com/kamila.bos

Na zamieszczonym nagraniu widzimy, że Kamila Boś oglądała poranny program "Dzień dobry TVN". W tym wydaniu mówiono o tym, jak urządzić balkon. Być może rolniczka szukała inspiracji. Okazuje się bowiem, że jej taras świeci pustkami. Zdecydowanie wymaga jeszcze pracy. 

screenscreen Fot. Instagram.com/kamila.bos

Kamila Boś pokazała internautom salon po zmianach. Jest stylowo

Wcześniej Kamila Boś wyznała, że jej dom pomogła urządzić popularna architektka wnętrz. To ona zainspirowała celebrytkę, żeby zakupiła duży, jasny narożnik do salonu. Nakłaniała także rolniczkę, żeby zrezygnowała z czarnych zasłon i innych dodatków w tym kolorze. Trzeba przyznać, że salon Kamili Boś prezentuje się bardzo okazale. Jest przytulnie, ale też stylowo. 

Ogarnęłam salon i mogę pokazać wam narożnik, który odmienił mój salon. Gdy zobaczyłam wnętrze Oli (popularnej architektki wnętrz - przyp. red.), też zamarzyłam o takiej jasnej, przytulnej przestrzeni - napisała Kamila Boś na Instagramie.

screenscreen Fot. Instagram.com/kamila.bos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.