"Ślub od pierwszego wejrzenia". U Kamila miłość kwitnie. Opis zdjęcia z ukochaną mówi wszystko

Kamil z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie odnalazł miłości w programie, ale znalazł szczęście gdzie indziej. Długo ukrywał nową ukochaną. Teraz uchylił rąbka tajemnicy i pokazał się w objęciach partnerki. W komentarzach posypały się komplementy.

Kamil Borkowski był uczestnikiem siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci zdecydowali się połączyć go w parę z Agnieszką. Kobieta wywróciła dla niego niemal całe życie do góry nogami. Zmieniła pracę i przeprowadziła się do jego miejscowości. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Zaraz po zakończeniu nagrań do randkowego show Kamil oświadczył, że nic nie czuje do żony i chce rozwodu. Były uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdążył już odnaleźć szczęście u boku innej kobiety. Przez jakiś czas nie pokazywał nowej ukochanej, jednak już jej nie ukrywa. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie pary. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil pozuje u boku nowej ukochanej. Posypały się komplementy 

W lutym bieżącego roku Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował kadr z romantycznej kolacji. Para wybrała się do orientalnej restauracji. Wtedy po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć twarz jego nowej partnerki. Aldona pochodzi z Ukrainy i jest pięć lat młodsza od Kamila. Z wykształcenia jest  kosmetyczką i zajmuje się przedłużaniem oraz uzupełnianiem rzęs. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie chętnie publikuje urywki z życia prywatnego. 

Aneta Żuchowska z mężem i synem Aneta ze "Ślubu" spędza czas z rodziną, ale uwagę skradł jej limonkowy komplet. "Pytań o garnitur nie zliczę"

Kamil opublikował w mediach społecznościowych nową fotografię. Na udostępnionym zdjęciu jest w towarzystwie Aldony. Para stoi na tle czerwonej ścianki dekoracyjnej. Oboje są elegancko ubrani. On postawił na koszulę w kolorze ciemnego granatu i jasne spodnie. Z kolei ona zdecydowała się na czarną obcisłą sukienkę, bogato zdobioną cekinami. Na ich twarzach maluje się promienny uśmiech. Wygląda na to, że są szczęśliwie zakochani. Do ujęcia Kamil dołączył krotki wpis.  "Moje szczęście" - napisał na Instagramie. 

 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci nie kryli zachwytu i nie szczędzili parze miłych słów. W reakcjach posypały się same komplementy. "Gratulację! Piękna para", "Dużo szczęścia i miłości, tworzycie udany związek", "Cudowni" - pisali. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" powróci na antenę. Kolejny sezon tuż tuż 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pojawił się w polskiej telewizji w 2016 roku. Fani z zaciekawieniem śledzili losy kolejnych bohaterów programu. Niestety, ostatnio los formatu zawisł na włosku. Ostatnia edycja wywołała wiele kontrowersji, a ponadto z programem pożegnały się dwie psycholożki: Magdalena Chorzewska oraz Karolina Tuchalska-Siermińska. Po licznych perturbacjach stacja TVN zapowiedziała premierę nowego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że najnowsza edycja pojawi się na antenie już jesienią. Zobacz też: Agnieszka ze "Ślubu..." bawi się na swoim panieńskim. "Tak" powiedziała cztery lata temu.

Więcej o: