"M jak miłość". Magda zostanie mamą! Los w końcu się do niej uśmiechnie

W 1730. odcinku "M jak miłość" widzowie w końcu zobaczą Magdę uśmiechniętą od ucha do ucha. Po wielkich życiowych perturbacjach na kobietę czekają chwile radości. Obroni dyplom i usłyszy jedno z piękniejszych słów.

Popularny serial "M jak miłość" od dwóch dekad trzyma widzów w napięciu. Fani z zaciekawieniem śledzą kolejne losy bohaterów. Ostatnio jednym z najbardziej emocjonujących wątków są losy małżeństwa Budzyńskich. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) od lat uchodzili za dobraną parę. Sielanka skończyła się, gdy prawnik na jednym z wyjazdów służbowych dopuścił się zdrady. Gdy prawda wyszła na jaw, Magda była bliska załamania. Ku zadowoleni fanów od jakiegoś czasu między Budzyńskimi układa się coraz lepiej. Magda dała drugą szansę Andrzejowi, a ten stara się z całych sił odbudować stracone zaufanie. Ostatnio w ich rodzinie pojawiła się nowa osoba. Kilkuletnia Nadia znacznie poprawiła relację między nimi. 

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Los uśmiechnie się do Magdy. Usłyszy jedno z najpiękniejszych słów 

Kilka odcinków temu Magda unikała Andrzeja i zamieszkiwała w Siedlisku w Grabinie. Pewnego razu udała się na spacer do lasu. Gdy wróciła, w samochodzie czekała na nią mała dziewczynka. Okazało się, że Nadia jest sierotą, która prawdopodobnie straciła rodziców przez wojnę w Ukrainie. Przejęta jej losem kobieta postanowiła działać. Zdecydowała się nawet poprosić o pomoc Andrzeja. Od tamtego momentu Budzyńscy sprawują opiekę nad dziewczynką, a Magda po raz kolejny może spełniać się w roli mamy zastępczej. Jak podaje "Super Express", w 1730. odcinku "M jak miłość" będzie miała kolejne powody do radości. 

Magda zawsze marzyła o macierzyństwie, niestety z powodów zdrowotnych nie było jej dane zajść w ciążę. Kobieta wychowuje adoptowanego syna Maćka i pomaga w wychowaniu Ani, córki Andrzeja z poprzedniego małżeństwa. Nadia już na samym początku skradła jej serce i nawiązała dobre relacje z pozostałymi domownikami. 

 

W 1730. odcinku serialu na Magdę będą czekały same radosne wieści. Zda wszystkie testy na studiach i stanie się pełnoprawną panią prawnik. Ostatni egzamin zaliczy na najwyższą ocenę. Sukcesy postanowi uczcić z kolegami i koleżankami z grupy. Po powrocie do domu spotka ją kolejna niespodzianka. Mała Nadia po raz pierwszy powie do niej "mamo". W tym momencie na twarzy Magdy zagości promienny uśmiech.

"M jak miłość". Małżeństwo Chodakowskich wisi na włosku 

Iza i Marcin byli jedną z najbardziej lubianych par w "M jak miłość". Ostatnimi czasy nad ich małżeństwem zawisły jednak czarne chmury. Jakiś czas temu Iza przyjęła propozycję pracy w redakcji w Gródku. Marcin został z dziećmi w Warszawie. Początkowo Iza miała do nich dojeżdżać, jednak wraz z upływem czasu bardziej skupiła się na sprawach zawodowych niż rodzinnych. Ponadto nawiązała bliskie relacje z jednym ze swoich pracowników. Między nią a Radkiem doszło do namiętnego zbliżenia. Póki co Chodakowscy pozostają w separacji. Myślą nawet o rozwodzie. Rozstanie rodziców bardzo przeżywają dzieci. Jak dalej potoczą się ich losy? Tego pewnie dowiemy się dopiero po wakacyjnej przerwie. Jesteście fanami serialu? Premierowe odcinki "M jak miłość" są emitowane w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Zobacz też: "M jak miłość". Żądna zemsty Julia obmyśli sprytny plan. Będzie chciała wrobić Budzyńskiego w przestępstwo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.