"Love Island". Alicja przyznała, że była w relacji z Arkiem. Teraz nie chce go znać

Alicja Ostrouch, uczestniczka siódmego sezonu "Love Island", w końcu potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Przyznała, że przed laty była związana z Arkiem, islanderem znanym z czwartej edycji randkowego show.

Alicja Ostrouch dała się poznać widzom jako barwna osoba. Jej postać wzbudzała w widzach "Love Island" ogromne emocje, wielu z nich zaczęło wertować jej media społecznościowe i doszło do zaskakujących wniosków. Od pewnego czasu fani reality show plotkowali o tym, że Ostrouch była związana z pewnym islanderem.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Alicja potwierdza spekulacje widzów. Była związana z Arkiem z czwartej edycji

Spekulacje te Alicja potwierdziła w rozmowie z portalem Świat Gwiazd. Okazuje się, że Ostrouch lata temu była w młodzieńczej relacji z Arkiem Kapuścińskim. Para chodziła razem do szkoły i obracała się w podobnym towarzystwie. Uczestnik czwartej edycji napisał do Ostrouch na Facebooku i tak zaczęła się ich romantyczna znajomość.

Byliśmy parą, a ja miałam wtedy 17 lat, więc nawet tego nie nazywam związkiem. Ja uważam, że byłam tylko w jednym związku poważnym i to był mój ostatni związek, a to była po prostu taka relacja dziecinna i tyle. (...) Chyba na Facebooku do mnie napisał. Nie pamiętam, szczerze mówiąc - przyznała była partnerka Mateusza.

"Love Island". Alicja chłodno o relacjach Arkiem

Obecnie Alicja i Arek nie utrzymują żadnego kontaktu. Po doborze słów wnosimy, że islanderka nie wspomina związku z Kapuścińskim najlepiej. Chociaż jego wystąpienie w "Love Island" mocno ją zaskoczyło, to wspólne telewizyjne doświadczenia nie skłoniły jej do odnowienia kontaktu z byłym. Ma również nadzieję, że on nie wpadnie na taki pomysł.

książę William Książę William w polskiej restauracji. Zostawił nie lada napiwek

On jest dla mnie tak naprawdę prawie jak obcy człowiek. My znaliśmy się wiele lat temu, więc niektórzy ludzie się bardzo zmieniają. (...) Byłam zaskoczona, że on tam jest, tak jak pewnie on był teraz zaskoczony, że ja byłam. (...) Nie mamy kontaktu ze sobą już od wielu, wielu lat […] Nie odezwał się i mam nadzieję, że się nie odezwie.

Jesteście zaskoczeni tym wyznaniem?

Więcej o: