"Chłopaki do wzięcia". Karina i Aldona miały się pogodzić. Nie wyszło. "Obrażali mnie, a ona się śmiała"

Chociaż wielu widzów "Chłopaków do wzięcia" miało nadzieję, że konflikt pomiędzy Kariną a Aldoną wygasł, to wszystko wskazuje na to, że wszedł on jedynie w inną fazę. Kobiety poróżniły się podczas relacji live na TikToku.

Nie jest tajemnicą, że Karina i Aldona nie pałają do siebie sympatią. Partnerka Stefana twierdzi, że szwagierka próbuje rozbić jej związek. Ostatnie dni zapowiadały przełom w tej sprawie. Bohaterki "Chłopaków do wzięcia" zorganizowały razem live, który był transmitowanych na ich kanałach na TikToku. Niestety, w trakcie transmisji zdążyły się poróżnić.

Zobacz wideo Zuza Jabłońska, Dawid Kwiatkowski, Mamiko - kto ma najlepszą stylówkę? [Trend Challenge odc. 6]

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

"Chłopaki do wzięcia". Karina i Aldona zorganizowały razem live'a. Pokłóciły się o komentarze hejterów

Pretensje do Kariny ma przede wszystkim Aldona. Ciężarna dziewczyna Stefana zarzuca kobiecie, że nie reagowała w odpowiedni sposób na hejterskie komentarze rzucane w jej stronę. Internauci mieli obrażać Aldonę, na co Karina reagowała jedynie rozbawieniem.

Niby byłyśmy pogodzone. Zrobiłam z Kariną live'a na moim koncie i było wszystko w porządku. A potem Karina zaprosiła mnie do siebie na okienko na live'a i był straszny hejt na mnie. Ona nie reagowała. Wręcz się śmiała z tego, że ludzie mnie obrażają. Było jej to na rękę. Sama powiedziała, że skoro ma gify, to niech mnie hejtują, jej to nie przeszkadza. Ludzie mnie obrażali, a ona się śmiała z tego. Strasznie perfidnie mnie potraktowała - tłumaczy Aldona w rozmowie z portalem Telemagazyn.

Aldona ma siostrze swojego ukochanego sporo do zarzucenia. Przede wszystkim twierdzi, że Karina chce rozbić jej związek, ponadto utrudnia parze kontakty z rodzicami Stefana (Karina mieszka w domu z rodzicami) i obraża szwagierkę w sieci.

Screen z IG Roksana WęgielRoksana Węgiel bez makijażu. Fanka: "Słodka jak truskawki latem"

Karina bardzo mnie oczernia w internecie. To nie jest tak, jak ona pisze. Stefan tam przychodzi do rodziców, ponieważ w tym domu mieszkają też jego rodzice. Po prostu przeszkadza jej to, że jestem ze Stefanem. Ona chce byśmy się rozstali. Obraża mnie cały czas, wymyśla różne posty - mówi Aldona w rozmowie z Telemagazynem.

Myślicie, że Aldona i Karina w końcu dojdą do porozumienia?

Więcej o: