"M jak miłość". Iza zostawi rodzinę i popędzi z Radkiem

W 1720. odcinku serialu "M jak miłość" między Izą i Marcinem dojdzie do poważnej rozmowy na temat jej uczuć do Radka. Wszystko dlatego, że kobieta po raz kolejny zostawiła rodzinę i spędzała czas z dziennikarzem.

W jednym z nadchodzących odcinków serialu "M jak miłość" ulubiona para widzów zostanie po raz kolejny rozdzielona. Iza (Adraiana Kalska) uda się w służbową podróż z Radkiem (Philippe Tłokiński) i po raz kolejny zawiedzie Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci. Kobieta nie pojawi się na przedszkolnej imprezie córki, co bardzo zasmuci dziewczynkę. Pod koniec odcinka między Marcinem i Izą dojdzie do poważnej rozmowy, która może na zawsze zmienić ich losy. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

"M jak miłość". Iza zawiedzie córkę, która liczyła na jej obecność w przedszkolu

W 1720. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany pod koniec marca, Iza znowu zostanie zmanipulowana przez Radka, który namówi ją do służbowego wyjazdu w związku z reportażem o podpaleniu w Gródku i wykorzysta tę okazję, żeby po raz kolejny się do niej zbliżyć. Mężczyzna będzie usilnie starał się przekonać żonę Marcina, że zasługuje na kogoś lepszego i nie jest w związku doceniana.

Iza po raz kolejny zawiedzie też rodzinę. Kobieta nie pojawi się na przedszkolnej imprezie u sześcioletniej córki Mai. Jakby tego było mało Iza nie będzie także odbierać telefonów od Marcina, który będzie chciał ją poinformować, o wypadku Szymka. Na szczęście chłopcu nic złego się nie stanie.

Po powrocie do domu między Izą a Marcinem dojdzie do poważnej rozmowy. Mężczyzna, który podejrzewa, że z Radkiem łączy ją coś więcej niż tylko praca, wprost zapyta, co Iza do niego czuje. Iza nie udzieli bezpośrednio odpowiedzi na to pytanie, ale dla Marcina będzie oczywiste, że jest między nimi więź. Jak dalej potoczą się ich losy? W kolejnych odcinkach dowiemy się, czy związek Izy i Marcina przetrwa.

1720. odcinek serialu "M jak miłość" zobaczycie już poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: Mama Mateusza Murańskiego opublikowała poruszający wpis w sieci. Wyjaśniła, na co zmarł 29-latek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.