"Zakazany owoc". Sahika umrze? "Ta kobieta to diabeł wcielony"

"Zakazany owoc" to turecki serial, emitowany przez stację TVP2. Fabuła pełna niespodziewanych intryg od razu przypadła widzom do gustu. Fani spekulują, jak potoczą się losy jednej z bohaterek, Sahiki. Po scenie z pogrzebem nabrali wątpliwości.

"Zakazany owoc" to serialowy hit, który powstał w 2019 roku. Od tej pory zebrał spore grono fanów. Główny wątek koncentruje się na losie dwóch sióstr. Pierwszą z nich jest Yildiz, która marzyła o bogatym życiu. Zbliżyła się do celu, gdy poznała Ender, żonę wystawnego biznesmena. Wkrótce kobiety postanowiły zawrzeć kontrowersyjny układ: Yildiz miała uwieść męża Ender. Jak się okazało, Yildiz postanowiła przechytrzyć Ender i odbić jej partnera. Żona biznesmena zaplanowała zemstę. 

Zobacz wideo Przez 20 lat grał w najpopularniejszych serialach. Jego kariera wybuchła dzięki wąsom Wybierz serwis

"Zakazany owoc". Co przyniesie trzeci sezon serialu?

Wśród bohaterów serialu "Zakazany owoc" znajduje się Sahika Ekinci. Była jedną z głównych antagonistek w trzeciej odsłonie tureckiej produkcji. Serialowa Sahika uchodziła za jedną z najbardziej złowieszczych osób. Początkowo pozbyła się byłego męża. Następnie, z pomocą nieznajomego mężczyzny, postanowiła zrobić to samo ze swoim nowym narzeczonym, Halitem. Można powiedzieć, że jedyną dobrą rzeczą, jaką zrobiła, była pomoc w pogodzeniu Ender i Yildiz. Pomimo tego, ma na koncie wiele grzechów. W postać wciela się Nesrin Cavadzadena. Widzowie często chwalą jej grę aktorską, między innymi na profilu fanowskim na Facebooku o nazwie "Najpiękniejsze tureckie seriale". 

Ta kobieta to diabeł wcielony - brzmi jeden z komentarzy.

Fani zastanawiają się, czy w trzecim sezonie "Zakazanego owocu" Sahika pozostanie bezkarna. Jak wiadomo, w pozbyciu się pierwszego męża pomógł Sahice inny mężczyzna, Nadir. Trafił do więzienia, za co później planował się odegrać. Nie miał jednak takiej możliwości. Serialowy bohater zmarł na zawał serca. Co stało się później? Na planie serialu pojawiły się problemy. Niedługo po nakręceniu trzeciego sezonu odtwórczyni roli Sahiki w "Zakazanym owocu" pokłóciła się z reżyserem. Aktorka nie wystąpi w kolejnej odsłonie telenoweli. Co za tym idzie, jej postać musiała zniknąć z serialu. W 108. odcinku Sahika zostanie postrzelona przez Cansu na jednej z imprez. Kolejny wątek rozpocznie się pogrzebem kobiety.

To warto obejrzeć. Tureckie seriale podobne do "Zakazanego owocu"

W polskiej telewizji emitowanych jest kilka tureckich seriali, które zdobyły dużą popularność. Powstał dla nich dedykowany kanał, DIZI. Można na nim oglądać między innymi "Maleńkie morderstwa" i "Wieczną miłość". Na antenie Telewizji WP znajdziemy również serial "Piękniejsza niż ty". Fanów "Zakazanego owocu" może zainteresować również hiszpańska produkcja "Akacjowa 38", która na stałe zastąpiła "Zranione ptaki". 

Śledzicie losy bohaterów serialu "Zakazany owoc"?

ZOBACZ TEŻ: "True Love". Oliwia powiększyła piersi. Kuba podsumował: dobrze zrobione

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.