"Rolnik szuka żony". Pamiętacie Pawła z pierwszej edycji? Dziś ma dzieci i długi, ale na zarobki nie narzeka

Paweł Szakiewicz był jednym z uczestników premierowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziś z powodzeniem łączy rolnictwo z karierą polityczną. Farmer spełnia się także w roli męża i ojca.

Paweł Szakiewicz był jednym z bohaterów pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Farmer wykorzystał zdobytą w show popularność, aby wkroczyć w świat polityki. Uczestnik hitu TVP nadal zajmuje się prowadzeniem własnego gospodarstwa. Dzięki poczynionym inwestycjom udało się je znacznie rozwinąć. Co jeszcze słychać u Pawła?

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

"Rolnik szuka żony". Pamiętacie Pawła z pierwszej edycji? Dziś zarabia krocie

Początkowo wydawało się, że Paweł i poznana na planie show Natalia tworzą idealną parę. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Uczestnik hitu TVP długo nie pozostał jednak singlem. Już półtora roku po rozstaniu stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką okazała się mieszkająca w sąsiedniej wsi Martyna. Para doczekała się dwójki wspólnych pociech, Stanisława i Antoniny. Małżeństwo wychowuje także syna Martyny z poprzedniego związku. Rolnik sporadycznie chwali się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Joanna 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Joanna dostała prezent od Marty. Bardzo jej się teraz przyda

Kilka lat temu Paweł postanowić wykorzystać rozpoznawalność, którą przyniósł mu udział w programie "Rolnik szuka żony" i spróbował sił w polityce. Farmer startował w wyborach do sejmu z ramienia PSL, nie udało mu się jednak zdobyć mandatu. W 2018 został wybrany do Rady Gminy Braniewo, gdzie do dziś pełni funkcję wiceprzewodniczącego. Szakiewicz zainwestował również w swoje gospodarstwo. Aby tego dokonać, rolnik zmuszony był zaciągnąć kilka kredytów. Z oświadczenia majątkowego, które jako radny Paweł był zobowiązany złożyć, wynika, że farmer winny jest bankom 1,2 miliona złotych. Uczestnik hitu TVP nie musi się jednak martwić o ich spłatę. Gospodarstwo przynosi mu dochód rzędu 25 tysięcy miesięcznie. Ponadto rolnik może liczyć także na dietę radnego, wynagrodzenie sołtysa oraz dotacje.

Więcej o: