Fani komentują brzuch Viki Gabor. W sieci zawrzało. Stanowcza reakcja gwiazdy

Viki Gabor pokazała nagranie w obcisłej sukience, a uwaga internautów skupiła się na jej brzuchu. W komentarzach powstała dyskusja, a gwiazda postanowiła na nią zareagować.

Viki Gabor po udziale w programie "The Voice Kids" i zwycięstwie Eurowizji Junior w 2019 roku robi zawrotną karierę. 15-letnia gwiazda ma rzeszę fanów, z którymi pozostaje w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chyba nie spodziewała się tego, że opublikowane przez nią nagranie wywoła takie emocje. Viki Gabor reklamowała kosmetyki na Instagramie i dodała na profil filmik, na którym pozuje przed lustrem w dopasowanej sukience. Internauci zwrócili uwagę na brzuch gwiazdy.

Zobacz wideo Viki Gabor o swoim dniu. Uwielbia spać

Viki Gabor w obcisłej sukience. Fani patrzą na brzuch. Zareagowała

Viki Gabor jest krytykowana za swój wizerunek, a dokładniej mocny makijaż, dla wielu osób zbyt wyrazisty, jak na 15-latkę. Tym razem internauci zwrócili uwagę na jej brzuch, który delikatnie odznaczał się spod obcisłej sukienki. Należy podkreślić, że jest to całkowicie naturalne. Niektórzy internauci jednak nie powstrzymali się przed uszczypliwymi komentarzami.

Jesteś w ciąży? - napisał jeden z nich.
Bez obrazy, bo nie chcę tu nikogo obrażać, tylko wyrazić swoje zdanie. Vika w tej sukience wygląda jakby była w ciąży, a przynajmniej tak na filmie to wygląda - dodał inny.
 

W jej obronie stanęli fani, którzy słusznie zauważyli, że takie komentarze są nie na miejscu.

Dlaczego lekcje jak działa ludzkie ciało, są potrzebne w szkołach. Otóż odstający brzuch może zależeć od wielu czynników. Faktycznie, może być spowodowany ciążą, ale również może wystawać po zjedzeniu posiłku, może być też spowodowany miesiączką albo ilością wody w organizmie. Ciało zmienia się kilka razy w ciągu dnia.

Viki Gabor zdecydowała się na stanowczą reakcję. Całkowicie zablokowała możliwość komentowania postu. Opublikowała również wymowne InstaStories, w którym zwróciła uwagę na to, że "nienawidzi, gdy ludzie oceniają czyjeś ciała" i "czuła się niekomfortowo, czytając te komentarze". Dodała, że chciałaby napisać piosenkę na ten temat i uważa, że w Polsce wciąż za mało mówi się o ciałopozytywności.

Viki Gabor odnosi się do komentarzyViki Gabor odnosi się do komentarzy Instagram.com/vikigaborofficial

Więcej o:
Copyright © Agora SA