Selena Gomez bez makijażu. Widać niedoskonałości cery

Selena Gomez jest jedną z gwiazd, które promują ciałopozytywność oraz naturalność. Na nowym zdjęciu pokazała się całkowicie bez makijażu.

Selena Gomez w telewizji występuje od dziecka. Rozpoznawalność zapewniły jej role w produkcjach Disney Channel, a później głośny związek z Justinem Bieberem. Gwiazda ma za sobą trudne chwile - choruje na toczeń rumieniowaty, przez co musiała mieć przeszczep nerki. Jak sama przyznała, życie z chorobą oraz bycie na ciągłym świeczniku sporo ją kosztowało. Piosenkarka w ostatnich latach zmagała się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Dziś Selena Gomez czuje się lepiej i jest dosyć aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda wielokrotnie wypowiadała się na temat akceptacji siebie. Na nowym zdjęciu pozuje bez makijażu.

Zobacz wideo Siostra Seleny Gomez żartuje z niej na TikToku

Selena Gomez bez makijażu i z naturalnymi włosami. "Inspirujesz"

Selena Gomez opublikowała serię zdjęć, na których jest bez jakiegokolwiek makijażu. Na niektórych ujęciach widać, że jej cera nie jest całkowicie doskonała, a mimo to gwiazda nie ma problemu, żeby pokazywać naturalne zdjęcia. Uwagę zwracają również włosy piosenkarki, które układają się w fale. Gomez podpisała post jednym słowem - "ja".

 

W komentarzach fani są zachwyceni naturalnością gwiazdy.

Naturalna piękność.
Królowa publikująca swoje zdjęcia w całym swoim naturalnym pięknie, bez filtrów. Najlepszy post, jaki dziś widziałam.
Inspirujesz mnie do kochania siebie taką, jaka jestem - piszą internauci.

Więcej zdjęć Seleny Gomez znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Selena Gomez zaniepokoiła fanów. Wszystko przez drżące dłonie. Ma to związek z chorobą, która utrudnia jej życie

Więcej o:
Copyright © Agora SA